Blog stylowej kobiety

Kreuj swój styl. Inspiracje w zakresie mody, zdrowia, przyjemności.

O mnie

Mam na imię Jagoda i wirtualnie istnieją jako jagolesna lub Jago Leśna, z angielskiego mówiąc „blueberry”.

Jestem kulturoznawcą z dyplomem PR i Marketing Partnerski. Kulturoznawstwo studiowałam, bo chciałam być bliżej teatru, filozofii, estetyki i antropologii kulturowej. Aby być jeszcze bliżej ukochanych spraw, chodziłam na otwarte wykłady z psychologii i warsztaty teatralne, aby lepiej rozumieć emocje oraz to, jak wielki wpływ na otoczenie mają:

nasz wygląd –
stroje i atrybuty jakie nosimy, a także
słowa, w które ubieramy, to o czym myślimy i co czujemy

PR i Marketing Partnerski wybrałam dlatego, bo fascynują mnie możliwości, jakie dają nowe technologie w kreowaniu własnego wizerunku i nie tylko. Kręci mnie copywriting i słowo reklamy, ale jeśli mam wyrażać siebie, to wolę to robić po swojemu, czyli kreować swój styl.

Właśnie!
Dlaczego Stylowa Kobieta?

Pierwsze kroki w pisaniu stawiałam jako copywriter, moje teksty można znaleźć na portalach: powrotnik.eu, trojmiasto.pl, poznajholandie.pl, odzyskajpodatek.pl/blog oraz najlepszesklepymeblowe.pl/blog, najlepszesklepyodziezowe.pl/blog oraz na stronach biur karier uczelni wyższych, np. Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Pisałam tam bardzo pod dyktando, choć zawsze chciałam pisać po swojemu 🙂

Pierwszą możliwość „pisania po swojemu” miałam jako Event Manager w Sopocie. Organizując wydarzenia kulturalne, sama szukałam artystów, po czym zbierałam informację o nich. W następstwie pisałam o nich tekst i starałam się to rozprzestrzeniać. Bardzo ważni są dla mnie nasi młodzi polscy artyści, ale Ci starsi też 😛 Więcej na ten temat znajdziecie tu.

Poza tym … po mamie odziedziczyłam słabość do klasyki i elegancji, dlatego zawsze z największym podziwem spoglądam na żelazne damy spowite w perły, które mają dobry styl.

Ponadto lubię służyć pomocą i dobrym słowem. Jak byłam mała, to dużo śpiewałam i tańczyłam, odstawiałam teatrzyki i wypisywałam recepty. Z dziecięcych marzeń o zawodzie niewiele mi pozostało, bo wybrałam zupełnie inny kierunek.

Niemniej cały czas zamieszczam teksty z informacjami i refleksjami o babskim świecie, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, prezentując jednocześnie modowe stylizacje.

Wszystko to na łonie stylowej kobiety, gdyż do takiej bezustannie aspiruję.

A to ja – ponoć selfie z telefonu prawdę Ci powie, a zatem… <_> Jago Leśna bez ściemy

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie

12112399_10208035049978681_1475028598549245927_n

12278919_10206621278108026_3280366682555800825_n