Blog stylowej kobiety

Kreuj swój styl. Inspiracje w zakresie mody, zdrowia, przyjemności.

Stroszenie piórek

2

Jeśli stroszenie piórek u kobiet to ponętny wygląd, ładna twarz i zadbane włosy i paznokcie, to powinnyśmy stroszyć te piórka cały czas. Chodzi tu zwyczajnie o dobre samopoczucie na co dzień. Atrakcyjna samiczka w nastroszonych piórkach to taka, która sama dla siebie chce być atrakcyjna, gdyż piórka budują jej wewnętrzną siłę do walki o wymarzone. Jeśli miałaś ostatnio trudne przeżycia: rozstanie, chorobę lub cokolwiek, co cię osłabiło rozbudź w sobie instynkty i idź za wymarzonym. Kobieta musi czasem wybrać między tym co daje jej siłę, a co jej ją odbiera i pójść za tym co dobre i budujące. Może zatem zakupy i nowe ciuchy pomogą w otarciu łez? Spójrz przychylnym okiem na swój obraz i zastanów się co zrobić, aby dobrze poczuć się w swoich piórkach. Poniżej kilka przykładów stylizacji na miesiąc sierpień, czyli miesiąc walecznych zodiakalnych lwic i lwów. Keep the class!

sephora.pl Kupuj Online
DO WYGRANIA RABATY NA ZAKUPY ONLINE:  15%, 30zł, 50zł oraz darmowa dostawa

(1) Organizatorem konkursu (Summer Game) jest Sephora Polska Sp. z o.o .z siedzibą w Warszawie 00-807, przy Al. Jerozolimskich 92, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000030761.Szczegółowy Regulamin znajduje się na stronie http://pl.sephora-the-game.com/ Konkurs trwa do 31.08.2014.

Siła czerwieni

Kolory podobnie jak muzyka wywołują emocje i mają działanie terapeutyczne. Kolory wybieramy podświadomie i mają one ścisły związek z naszym samopoczuciem. Aby nastroić siebie pozytywnie sięgnijmy po kolor np. czerwony. Symbolizuje on siłę i energię oraz miłość. Każda kobieta wygląda w czerwieni bardzo wyraziście i wyróżnia się z tłumu. Czasami wystarczy, że pomalujesz paznokcie czerwonym lakierem, a od razu jakby więcej kobiecości nabierał twój wygląd. Podobnie zresztą działa czerwona pomadka, choć naukowcy dowiedli, ze mężczyźni chętniej całują kobiety z ustami pomalowanymi na kolor różowy. Fantastyczna czerwona sukienka z pewnością zwróci na ciebie uwagę otoczenia. Jeśli nie masz ochoty na tłumy i brakuje ci ciszy, to po prostu załóż sukienkę i wsiądź w samochód. Puść sobie dobre duby, jazz lub to co lubisz. Niech dobry bass sączy się z głośników, a ty w czerwonej kreacji i na pełnym gazie jedź w siną dal. Poniżej kilka przykładów czerwonej sukienki.

full_img_296319

Siła orientu

full_img_293288

Sukienka biznesowa

full_img_82428

Sukienka romantyczna

Sukienka na nocną eskapadę

Sukienka na nocną eskapadę

 

Kojący błękit

Marzyciele dobrze wiedzą, że bujanie w niebieskich chmurkach daje ukojenie. Nic dziwnego skoro kolor niebieski jest kolorem wody i symbolizuje mądrość, wewnętrzną prawdę i ideały. Niebieski ma dużą pozytywną moc, a także coś duchowego w sobie. Niebieska koszula lub niebieskie spodnie z pewnością poprawią twój humor w upalne dni. Niebieska koszula na imprezę olśni wszystkich na parkiecie. Wystarczy, ze założysz do niej czarną spódniczkę i wysokie szpilki. Spodnie możesz połączyć z trampkami lub białą koszulą i wskoczyć na rower. Do damskich chinosów dobrze sprawdzą się sandały na wysokim obcasie i kopertówka.

full_img_311099

Niebieska koszula damska

I love jeans

Jeansowa koszula

Niebieska na imprezę

Niebieska koszula na imprezę

spodnie

Niebieskie spodnie na lato

full_img_266952

Niebieskie damskie chinosy

Uspokajający różowy

Naukowcy zaobserwowali, że jaskrawy różowy uspokaja i obniża poziom agresji. Przeprowadzone doświadczenie na więźniach dowiodło, że ci, którzy przebywali w celi pomalowanej na jaskraworóżowy kolor byli znacznie spokojniejsi. Kolor różowy to także dziewczęcość i wyraz tęsknoty do tego co miłe i przyjemne. Nie zapominajmy o różowej pomadce! Poniżej różowa spódnica, czyli to co chciałabym polecić. Długa spódnica w artystyczne wzory będzie dobrze pasować na plażę lub romantyczną randkę. Ołówkowa nada się do świata biznesu i na eleganckie wyjście. Plisowana spódnica wypadnie dobrze w biurze i na rodzinnej imprezie.

DE121B03B-J11@10.1

Długa spódnica damska

2BA21B000-J11@6

Różowa spódnica ołówkowa

M3221B02G-J11@7

Plisowana różowa spódnica

Baner

2 komentarze

So, what do you think ?