Blog stylowej kobiety

Kreuj swój styl. Inspiracje w zakresie mody, zdrowia, przyjemności.

Urwis w Sex Shopie

0

Pewnie pamiętacie komedie puszczane w okresie świątecznym takie jak : „Kevin sam w domu” czy „Kochany urwis”. Mimo tego, że te filmy nie wzbudzają już tak silnych emocji jak wtedy, gdy mieliśmy po 8, 9 lat to i tak jest w nich coś interesującego. Mianowicie postać urwisa. Urwis to niegrzeczne dziecko, które robi coś na przekór, dla zabawy lub dla eksperymentu. Psoci świadomie lub nieświadomie, czasami tylko po to, aby sprawdzić co się wydarzy. Sądzę, że każdy z nas ma w sobie mniej lub więcej z takiego urwisa. A im jest się starszym tym bardziej wyszukane są urwisie podstępy. Będąc w Londynie dostałam pracę w restauracji w Soho, czyli części dzielnicy West End, przylegającej do ulicy Oxford Street. Jest to bardzo interesujące miejsce zarówno pod względem mody, kultury jak i wyzwolenia seksualnego. Zapewne dlatego jest tu tak duża ilość sex shopów. Pracując w Soho i widząc to wszystko dookoła można zacząć mieć różne myśli. Jedna z takich myśli dojrzewała w głowie kumpeli z pracy, która zaczęła zachęcać mnie na wspólny wypad do jednego z tych sklepów. Początkowo nie chciałam iść, ale mój wewnętrzny urwis podpowiedział mi, abym jednak poszła. Postanowiłam więc spróbować. Spójrzcie jakie rzeczy zaobserwowałam. Enjoy and still keep the class.

www.douglas-shop.pl

Powiększenie biustu

Po pierwsze poraziła mnie ilość kosmetyków dla kobiet, które tam zobaczyłam. Wśród nich kremy do powiększenia biustu. Coraz bardziej popularne staje się powiększanie biustu. Każda z nas chciałaby mieć piękne, jędrne piersi, które są wreszcie atrybutem kobiecości i zmysłowości. Niestety podczas diety biust maleje, a tłuszcz nie zawsze odkłada nam się tam, gdzie byśmy sobie tego życzyły. Najlepszym sposobem jest polubienie siebie i zaakceptowanie swojego biuściku. No, ale co jeśli urwis zachęca do eksperymentu? Istnieje kilka sposobów na powiększenie piersi, mniej lub bardziej ingerujących i naruszających nasze ciało. Dosyć niewinnym sposobem na modelowanie i powiększenie biustu zdaje się być stosowanie specjalnych kremów do powiększenia biustu. Krem z zawartością silikonu stymuluje produkcję kolagenu w tkance piersi, co powoduje jej powiększenie. To tak samo jak z błyszczykiem powiększającym usta. Po nałożeniu odczuwa się delikatne mrowienie, które jest oznaką wyżej opisanej reakcji. Oczywiście stosowanie kremów na powiększenie biustu nie gwarantuje ich powiększenia na stałe.

Gorsety

Gorset jako część garderoby damskiej używany jest od końca XIV wieku i od tego czasu zdążył zapisać długie karty swojej historii. Generalnie gorsetów używa się do modelowania kobiecej sylwetki, czyli ściskania tłuszczu i wydłużania talii. Gorsety damskie są nadal modne i wykorzystywane w projektowaniu sukien ślubnych, wieczorowych i innych. Gorset to także element seksownej bielizny, którą przyszło mi oglądać na manekinach w sklepach o których pisze. Urwis oszalał, gdy zobaczył jak ładne bywają gorsety i od razu zapragnął mieć jeden z nich. Zdarzyło mi się zobaczyć mniej lub bardziej eleganckie gorsety w Sex Shopach w Soho, zaś kilka ładnych przykładów można zobaczyć też tutaj.

anna fischer

Anna Fischer

katie cowden

Katie Cowden

Anna Fischer

Anna Fischer

(Nie) grzeczne filmy

Filmy, które wzbudzają zdecydowanie więcej emocji, jak te przytoczone w pierwszym akapicie, to filmy dla dorosłych. Podczas swojej urwisiej wyprawy zaobserwowałam całe opasłe półki z kasetami VHS (co było trochę retro) i płytami DVD o zbliżonej tematyce. Wydawać by się mogło, że takie filmy lubią przede wszystkim mężczyźni, zaś stwierdzam, że to niesprawiedliwy osąd. Przed półką z filmami „hot” stałam ja, moja koleżanka i jeszcze dwie inne panie. Jak widać statystycznie, wyraźna przewaga dam. Czy są to filmy ciekawe, czy też nie, podpowie Wam wasz wewnętrzny urwis.

Wyprzedaz Image Banner 500 x 500

So, what do you think ?