ślub

Ślub to jeden z najpiękniejszych, najbardziej ekscytujących i prawdopodobnie najbardziej szalonych czasów w życiu człowieka. Jest tyle rzeczy do zrobienia, gdy ustalisz datę, kiedy ty i twój partner na całe życie pójdziecie alejką. Od wyboru miejsca po decyzję o dekoracji i znalezienie odpowiedniego cateringu – wszystko to wymaga dużo czasu, planowania i dużo rozglądania się.

Jednym z najważniejszych elementów ślubu jest karta z zaproszeniem. Zapewnia wgląd w wielki dzień twojego życia. Znalezienie idealnej karty z zaproszeniem na ślub jest dość trudne. Na rynku jest mnóstwo wzorów ze skomplikowanymi detalami lub technikami kwitnienia i tak dalej. Ludzie wydają na nie tyle pieniędzy, że niektórzy używają roślin lub dużych kartonów z mnóstwem rzeczy.

Przy tak wielu opcjach znalezienie odpowiedniej karty może być trudne. Ale jeśli nie skupisz się zbytnio tylko na projekcie i innych ważnych aspektach karty, może pomóc zaprojektować najlepszą kartę na ślub. Na początek skorzystaj z internetowego narzędzia, takiego jak Canva, aby zaprojektować kartki ślubne , ma mnóstwo szablonów i może nieco ułatwić Ci pracę.

Oto kilka kreatywnych wskazówek dotyczących karty zaproszenia na ślub.

1. Czcionka ma znaczenie

Czcionka karty zaproszenia na ślub jest ważna, ponieważ może odróżnić dobrą kartę od złej. Po zaprojektowaniu karty czcionką jest to, co najbardziej spodoba się Twoim gościom.

Dlatego upewnij się, że używasz widocznych czcionek, a jednocześnie przemawia do ludzi. Nie używaj nowatorskich czcionek, wybierz coś, co jest ponadczasowe i może działać przez wieki. Nie oznacza to, że nie możesz rozejrzeć się za tonami czcionek, ale upewnij się, że wybierasz ten, który pasuje do motywu i jest również klasyczny.

Znaczenie ma również rozmiar czcionki. Zbyt duży będzie wyglądał, jakbyś krzyczał na gości, zbyt mały sprawi, że ludzie zmrużyliby oczy. Tak więc znalezienie idealnej równowagi jest ważne.

2. Schemat kolorów

Wybierając motyw zaproszenia na ślub, pamiętaj o kolorystyce miejsca i funkcji. Jeśli dekoracja Twojego miejsca ma kolor złoty i czerwony, nie możesz wybrać zaproszenia na ślub, które jest niebieskie i turkusowe.

Z niczym nie pójdzie. Tak więc motyw karty powinien być zgodny ze schematem kolorów dekoracji ślubnej lub kontrastu. Nie idź z czymś całkowicie poza kontekstem.

3. Styl karty odpowiada Twojemu stylowi

Na rynku jest mnóstwo stylów kart z zaproszeniem na ślub . Istnieje styl klasyczny, tradycyjny, nowoczesny, współczesny, vintage i tak dalej. Teraz wybór stylu zależy od twojego wyboru, motywu ślubnego, wystroju miejsca i samego miejsca.

Pamiętaj, że cokolwiek wybierzesz, znajdą się ludzie, którzy by tego chcieli, a niektórzy nie. Więc nie przejmuj się nimi. Jeśli podoba ci się styl, który pokazuje również twoją osobowość, wybierz go.

4. Nie zaśmiecaj karty zbyt dużą ilością informacji

Nie chcesz, żeby ludzie patrzyli na kartę i nic nie rozumieli. Może się to zdarzyć, gdy umieścisz na karcie zbyt wiele rzeczy, których nie wymaga. Od wzorów po drobne kształty, w tym zbyt wiele detali – można oderwać się od najważniejszych rzeczy.

Poproś projektanta, aby ci pomógł i umieścił tylko te rzeczy lub informacje, które są niezbędne. Podaj szczegóły, które pomogą ludziom z łatwością dotrzeć do miejsca i funkcji na czas.

5. Korekta karty

Spędzamy tyle czasu na projektowaniu karty, że czasami zapominamy o jej korekcie. Ważne jest, aby to zrobić, ponieważ nie wpisujesz błędnie nazwiska partnera, krewnego, a nawet miejsca.

Wszystko to może sprawić, że karta będzie dla ciebie zawstydzona, szczególnie jeśli ludzie będą ją ciągle wskazywać.

6. Zaprojektuj zbyt kopertę

Nie przestawaj z kartą, jeśli jesteś kreatywny, bądź kreatywny z kopertą. Zaprojektuj lub dodaj do niej wstążkę, aby była bardziej atrakcyjna dla gości.

Zaproszenia to wspomnienie pięknego dnia. Spraw, by było to atrakcyjne i kreatywne, ale nie wydawaj na to zbyt wiele. Są inne ważne rzeczy, takie jak rozpoczęcie wspólnego życia, które wymagają więcej pieniędzy niż karta.