czapka

Kompletując sportową męską stylizację, warto mieć na uwadze, że w wielu przypadkach stylowe dodatki są równie ważne, jak podstawowe elementy ubioru. Dlatego, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, jako uzupełnienie stroju doskonale sprawdzi się czapka Under Armour. Modele projektu marki podbijają serca coraz większej liczby użytkowników, a obecnie stanowią już niemal nieodłączną część casualowego stylu inspirowanego modą uliczną. Co więcej, tego typu okrycie głowy świetnie sprawdza się nie tylko w czasie codziennych wyjść, ale również podczas treningów. Co jeszcze warto wiedzieć o niebanalnych czapkach z charakterystycznym logiem?

Klasyczna czapka z daszkiem

Under Armour to amerykańskie przedsiębiorstwo, którego historia sięga połowy lat dziewięćdziesiątych. Założone zostało przez dwudziestotrzyletniego studenta, zmęczonego faktem, że jego koszulka jest zbyt mokra w czasie treningu czy rozgrywek futbolu. By temu zaradzić, postanowił opracować sportowe koszulki wykonane ze specjalnej, odprowadzającej wilgoć tkaniny. Dziś akcesoria, obuwie i ubrania sportowe z metką firmy można kupić zarówno w Stanach, jak i w wielu krajach na całym świecie. Klasyczna czapka Under Armour z daszkiem wyróżnia się charakterystycznym kształtem, typowym dla projektów marki. Specjalny materiał sprawia, że czapka świetnie sprawdza się nawet w trakcie upałów, ponieważ oddychające włókna zapewniają utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Dzięki temu gwarantują suchość i brak poczucia przegrzania się, co znacząco wpływa na komfort noszenia. Ten model czapki świetnie sprawdza się również podczas treningu czy rozgrywek sportowych. Dodatkową zaletą czapki Under Armour z daszkiem jest fakt, że pomaga chronić oczy i skórę twarzy przed wiatrem lub intensywnym słońcem.

Profesjonalna ochrona przed chłodem

Akcesoria produkowane przez firmę często stanowią nieodłączny element sportowych stylizacji. Warto jednak pamiętać, że projekty marki doskonale nadają się również do noszenia na co dzień. Przykładem może być zimowa czapka Under Armour z pomponem, która idealnie uzupełniać będzie niezobowiązujący, lecz przemyślany strój. Pompon nadaje nakryciu głowy niebanalnego charakteru, a wywijany brzeg stanowić będzie dodatkową ochronę przed chłodem. Co więcej, czapka wyposażona jest w specjalną, odprowadzającą wilgoć podszewkę, która zapewnia zarówno wygodę, jak i suchość nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Z kolei planując treningi na mrozie, sięgnąć można po czapkę Under Armour uszytą z dwuwarstwowego materiału, który opracowany został na potrzeby niskich temperatur w ten sposób, by zatrzymywał ciepłotę ciała. Miękki materiał i dopasowany krój to dodatkowe walory tego modelu.