erpbox

Jednym z najpopularniejszych serwisów aukcji internetowych jest eBay, który w sieci działa już od przeszło 25 lat.

W Polsce funkcjonuje od 2005 roku i zaraz obok Allegro, a także obok popularnego ostatnio Amazona, jest jednym z najlepiej działających tego typu serwisów.

Wielu e-sprzedawców również wykorzystuje ten portal, by sprzedaż rozchodziła się po różnych kanałach docierając w ten sposób do mnóstwa klientów. By usprawnić codzienne obowiązki i ,,obróbkę’’ zamówień warto zintegrować system. Jakie przynosi zatem korzyści integracja eBay?

Zalety integracji eBay

Niewątpliwie największą zaletą integracji eBay jest usprawnienie sprzedaży w nowoczesny, a także intuicyjny sposób. To także niebywała oszczędność czasu. Dlaczego? Integracja eBay pozwala n skrócenie czasu dodawania nowych ofert czy dokonywania w nich zmian. 

Integracja eBay w ErpBox to między innymi:

  • możliwość wystawiania oraz edytowania aukcji,
  • możliwość wystawiania oraz edytowania aukcji wielowariantowych,
  • możliwość utworzenia szablonu aukcji,
  • filtrowanie aukcji w przejrzysty sposób,
  • historia zmian dokonywanych w aukcjach,
  • możliwość dodawania wielu aukcji w tym samym momencie,
  • synchronizacja zakończonych aukcji, cen, a także ilości z portalu eBay.

Do integracji eBay wykorzystasz doskonały moduł sprzedaży, jakim jest ErpBox, który dostosowuje się na bieżąco do ciągłych zmian, które są wprowadzane w tym serwisie aukcyjnym.

ErpBox a integracja eBay

ErpBox to rozwiązanie pozwalające na rozwinięcie przedsiębiorstw zarówno tych mniejszych, jak i większych. To narzędzie, które pozwala na łatwiejszą obsługę sprzedaży internetowej. ErpBox to platforma, która charakteryzuje się modułowością, ale nie tylko. System ten stale wciąż poszerza swoje możliwości, by na bieżąco być ze wszelkimi zmianami pojawiającymi się na rynku eCommerce. Jednakże ErpBox także wybiega w przyszłość, by zawsze być o parę kroków przed konkurencją. Zapoznaj się z możliwościami systemu ErpBox, który udostępnia możliwość integracji eBay. Warto więc zainteresować się tym rozwiązaniem nieco bliżej i korzystać z wszystkich opcji i funkcjonalności, jakie niesie aby wynieść swoje możliwości sprzedażowe na sam szczyt e-commerce.