podryw na tinderze

Trwająca pandemia koronawirusa, nie jest sprzyjającym czasem na zawieranie nowych znajomości i budowanie relacji. Niewątpliwie doskwiera singlom, którzy mogą jeszcze mocniej odczuwać samotność.

Rozwiązaniem mogą okazać się portale randkowe, pozwalające na zawarcie znajomości w formie online, zatem na bezpiecznym gruncie i na odległość. To dość wygodne rozwiązanie, a przy okazji wychodzące na przeciw aktualnej, trudnej rzeczywistości. Do jednego z najpopularniejszych portali randkowych zalicza się Tindera. Prosta konstrukcja portalu i duża ilość użytkowników, staje się zachęcająca dla osób poszukujących drugiej połówki. U kobiet, oczekujących poważnej relacji, na starcie pojawi się wiele wątpliwości. Jak zatem korzystać z Tindera, by znaleźć chłopaka do stałej relacji?

Pozytywne nastawienie i nie generalizowanie! 

To niezwykle ważne, aby korzystając z portalu randkowego nie generalizować, być otwartym, szczerym, ale nie rzadko też cierpliwym. Pozytywne nastawienie, jest kluczem prowadzącym do sukcesu, w wielu kwestiach, nie inaczej jest w sferze uczuciowej. Dlatego, warto odrzucić stereotypy i samej dać sobie szanse na poznanie kandydatów. Jednocześnie należy zachować rozsądek i pamiętać, że tak jak w życiu i w Internecie, spotkamy różnych ludzi. Dlatego, też na początku warto zachować zdrowy dystans, który złagodzi ewentualny zawód. 

Szukaj mężczyzny, gotowego na stałą relację!

Zwłaszcza mając konkretny cel i oczekiwania, należy sprawdzać, jakie podejście do tematu mają nasi kandydaci. Wielu z nich, wyrazi to już w opisie, jeśli tak nie będzie, warto sprawę rozwikłać już w pierwszej rozmowie. Stworzenie stałej relacji będzie możliwe tylko, z kimś, kto będzie również na to gotowy. 

Zaangażowanie i wychodzenie z inicjatywą!

Należy sobie zdać sprawę, że budowanie relacji, musi opierać się na obopólnych staraniach. Mężczyzna, który nie odczuje z drugiej strony cienia zaangażowania, prawdopodobnie szybko zrezygnuje. Zwłaszcza w miejscu – portalu, gdzie kilka kliknięć, daje nadzieje na złapanie nowego, być może bardziej ciekawego kontaktu. Dlatego, czas porzucić przekonanie, że to mężczyzna, ma obowiązek zadbać o atmosferę i względy, to musi się po prostu uzupełniać. 

Przydatne mogą okazać się gotowe teksty na podryw, które na pewno zaskoczą Twojego wybranka. 

Bądź pewna siebie, ale nie wyniosła! 

Jeśli sama uwierzysz w swoją wartość z łatwością przekonasz do niej innych, Zatem uwierz w swoją atrakcyjność i nie próbuj jej zmieniać, czy poprawiać. To kwestia szczerości, a jak wiadomo na kłamstwie nie da się budować żadnej relacji. Poza tym staraj się emanować pozytywną energią, to przyciąga!