Najlepsze dzbanki filtrujące

Dzbanek filtrujący to rozwiązanie, które już pierwszego dnia wprowadzi do twojego domu nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu, ale nie tylko. Co jeszcze możesz zyskać oraz czym kierować się podczas wyboru modelu dla siebie? Poznaj szczegóły.

Dzbanek filtrujący – co warto wiedzieć?

Na wstępie odpowiedzmy sobie na pytanie, czym właściwie jest dzbanek filtrujący? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który w zależności od wybranego filtra zapewni ci szereg możliwości. Jakich? Przede wszystkim oczyści wodę kranową (usunie nieprzyjemny smak i zapach chloru), skutecznie ochroni twoje urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym (zmiękczy wodę kranową), wzbogaci wodę kranową w jony magnezu (magnez sprawia, że woda smakuje lepiej i jest bardziej wartościowa) oraz podwyższy jej pH (alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu). Jednak dzbanek to nie tylko wyjątkowa skuteczność, najwyższa jakość, ale i ciekawy design. Jego innowacyjny wygląd doskonale wpasuje się w wystrój twojej kuchni. Brzmi nieźle? Czas odpowiedzieć na pytanie, które dzbanki filtrujące są najlepsze?

Najlepsze dzbanki filtrujące? Postaw na polską markę Dafi!


Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie, czyli dzbanek filtrujący Astra od polskiej marki Dafi. To uniwersalny dzbanek z filtrem na wodę, łączący interesujący design z wygodą użytkowania. Ale to nie wszystko:

– jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej (limonkowy, stalowy, pomarańczowy, miętowy, makowy, biały, grafitowy, wrzosowy, niebiański)

– jest opływowy i nowoczesny

– jest dostępny w idealnej wygodnej pojemności 3,0 l

– idealnie wpasowuje się w wystrój każdej kuchni

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– posiada dwa rodzaje wskaźnika (w zależności od modelu) manualny lub LED sensor, który przypomni ci o regularnej wymianie filtra

– jest dostępny w dwóch wariantach Classic (może przefiltrować do 150 l) lub Unimax Classic (może przefiltrować do 200 l)

Dzbanek z filtrem – korzyści:

– EKO rozwiązanie (zatroszczysz się o środowisko, ponieważ ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda kranowa)

– wygoda (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

– ochrona AGD (usuniesz kamień kotłowy, dzięki temu zatroszczysz się o swoje sprzęty AGD)

– smak (w kilka chwil zapewnisz sobie smaczną filtrowaną wodę kranową)

– oszczędność (uwolnisz się od kupowania butelkowanej wody ze sklepu)

Dzbanek z filtrem na wodę – do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– do gotowania

– do przygotowywania posiłków dla dziecka

– do pojenia zwierząt

– do przygotowywania kawy i herbaty

– do przygotowywania swoich ulubionych zimnych napojów

Najlepsze dzbanki filtrujące czekają na ciebie na stronie dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości. Szukasz pozytywnej zmiany? Zacznij od wody.