Najlepsze zwierzaki w WoW TBC i jak je zdobyć

W tym artykule o Najlepszych Zwierzętach Łowcy WoW TBC omówimy lepsze opcje, które możesz zdobyć w grze, co pozwoli Ci pominąć bardziej niezwykłe opcje i “zapolować” na najlepsze.

Wszyscy mamy różne sposoby na granie w gry wideo. Czasami lubimy te gry, które pozwalają grać z przyjaciółmi i dzielić się doświadczeniem podczas przechodzenia przez wyzwania. W rezultacie, ładujemy grę, aż cała partia jest online i gotowy do pracy. Czasami mamy do wyboru różne role dla każdego gracza poprzez mechanikę gry i stworzyć dobrą mieszankę.

Rzeczywiście, kiedy gramy w grę wieloosobową (jak World of Warcraft), lubimy grać sami. Z tego powodu staramy się szukać takich wyborów graczy, które ułatwiają podróż jednoosobowej “partii”. Tym razem, w WoW The Burning Crusade, gra jako Łowca jest jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o grę solo.

Oprócz dalekiego zasięgu i pułapek, istnieje jeszcze jedna znacząca opcja pomiędzy wieloma narzędziami, które możemy mieć jako Łowca. Kiedy uda Ci się oswoić zwierzaka i mieć go u swojego boku, wszystko staje się o wiele łatwiejsze dla Łowcy. Po pierwsze, masz szansę mieć kolejną jednostkę uderzającą w twoje cele i sprawiającą, że ich walka będzie o wiele bardziej stresująca. W tym samym czasie możesz mieć “tankującego” zwierzaka i pozwolić mu absorbować obrażenia, podczas gdy Ty będziesz uderzał z daleka.

Sprawdź także: Is Activision Blizzard’s CEO making too much? Investors demand cut

Bycie Łowcą w World of Warcraft

Łowcy dają Ci nie tylko możliwość samodzielnego przejścia większości zawartości WoW TBC, ale także wiele korzyści. Przede wszystkim możesz zająć prawie każdy cel z dystansu. Jeśli więc uda Ci się stworzyć świetne combo z Twoimi umiejętnościami, nie będą one w stanie nawet się do Ciebie zbliżyć.

Po drugie, możesz kontrolować arenę poprzez umieszczanie wokół siebie pułapek i ograniczać ruchy przeciwnika. Dzięki temu możesz się oddalić, jeśli ktoś (lub coś) się zbliży. W PvP możesz nawet wykrywać i trzymać Rogów z dala od swoich pleców. Ponadto, umiejętności te mogą dać Ci lepsze sposoby na przejęcie każdego gracza z przeciwnej frakcji.

Wreszcie, możesz mieć prawie każdego potwora, którego znajdziesz we wszystkich strefach gry w Azeroth. Jeśli zobaczysz w okolicy potężnego stwora, możesz go “złapać” i uczynić swoim towarzyszem. Z taką różnorodnością, masz więcej sposobów na optymalizację swojego builda i stworzenie lepszego Łowcy dla swojej podróży oraz Gildii/Partii.

Jak zdobyć następnego towarzysza

Kiedy tylko zobaczysz potencjalnego kandydata na swojej ścieżce, musisz najpierw sprawdzić, czy możesz go złapać. Aby rozpocząć proces “łapania”, musisz użyć umiejętności “Beast Lore” na swoim celu. Gdy zobaczysz dostępne informacje, będziesz wiedział, czy można go złapać, czy też nie.

Co najważniejsze, przygotuj się przed rzuceniem tej umiejętności (Tame Beast). Ponieważ zostaniesz zablokowany i będziesz miał 100% redukcję pancerza, możesz zginąć, jeśli zrobisz to nieumiejętnie. Dlatego odsuń się od innych zagrożeń i rzuć przed siebie Zamrażającą pułapkę. Następnie możesz aktywować “Tame Beast”, poczekać na zakończenie channelingu i otrzymać swojego pierwszego peta.

Kolejną rzeczą, o której warto wiedzieć jest to, że posiadanie zwierzaka na najwyższym poziomie wymaga dużo czasu i wysiłku. Po pierwsze, możesz złapać tylko mobki o tym samym poziomie (lub niższym) co Ty. Gdy osiągną one ten sam poziom co Ty, nie będą zdobywać doświadczenia. Innymi słowy, będziesz musiał poświęcić więcej czasu na to, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu i być może sprawdzić nasz poradnik na temat levelowania WoW TBC.

Dodatkowo, na serwerach Classic możesz mieć trzy zwierzaki (jeden przy sobie i dwa w stajni). Dlatego też musisz wybrać odpowiednich towarzyszy i odpowiednio zainwestować swój czas/środki. Kiedy jesteś w procesie “levelowania”, możesz używać zamienników, które Ci się spodobają i próbować wszystkiego.

Najlepsze Zwierzęta Łowcy WoW TBC

Zanim zaczniesz szukać najlepszych WoW TBC Hunter Pets, musisz poznać różne kategorie. Każda grupa, którą zobaczysz w tej części artykułu ma swoje plusy i minusy. Wszystko zależy od tego, jaki styl gry preferujesz i czego oczekujesz od swojego zwierzaka.

Bez dalszego zastanawiania się, oto najlepsze WoW TBC Hunter Pets dla każdego typu:

  • Zwierzaki ofensywne: Wszystkie opcje w tej kategorii mają prosty cel, aby zredukować zdrowie Twoich przeciwników. Dlatego też znajdziesz tu zwierzaki, które mają wysoki wkład w obrażenia. Ponadto, mogą one posiadać dodatkowe umiejętności, które zadają DoT (obrażenia w czasie). Najlepszymi opcjami dla tej grupy są Koty, Raptory, Ravagery, Serpentyny Wiatru i Nietoperze.
  • Defensywne zwierzaki: Tutaj znajdziesz te opcje, które są w stanie wytrzymać wiele obrażeń. Innymi słowy, mogą one stać się Twoimi czołgami, jeśli pozwolisz im absorbować obrażenia, podczas gdy Ty będziesz zajmował się atakami dystansowymi. Mają one również pasywki, które mogą dodać więcej pancerza i zebrać więcej Aggro do głównego zagrożenia. Stworzenia z wyższym pancerzem to Żółwie, Kraby, Crocoliski i Skorpiony.
  • Zwierzaki ogólne: Zgodnie z ich statystykami, mogą pracować jako DPS (Damage per Second) lub jako Tank. Mimo tej różnorodności, nie są one w żadnej funkcji przewyższające. W rezultacie możesz użyć każdej z tych opcji, jeśli odkrywasz nowe miejsce i nie masz pojęcia jak się po nim poruszać. W tej grupie znajdziesz Wilki, Hieny, Smocze Jastrzębie, Promienie Sieci i Padlinożerne Ptaki.