biżuteria

Na pewno starasz się dostosowywać swoją garderobę do bieżących trendów. Próbujesz ją zmieniać, zważając na to, co uchodzi za stylowe w konkretnych sezonach. Interesujesz się po prostu trendami, bo to za ich sprawą możesz zawsze uzupełniać stylizacje fajnymi i ciekawymi dodatkami. Biżuteria odgrywa tu znaczącą rolę. Jest ona w stanie zmienić końcowy wizerunek niemalże każdej stylizacji. W tym sezonie będzie to szczególnie odczuwalne, ponieważ to właśnie biżuteria autorska artystyczna (bajecznie kolorowa i niezwykle oryginalna) stanie się głównym akcentem strojów – stanie się tym, co będzie w nich najbardziej widoczne. Trudno żeby było inaczej! W końcu to właśnie biżuteria nadaje charakter i pozwala niesamowicie wręcz zmienić daną stylizację.

Zrezygnuj więc z noszenia delikatnych łańcuszków czy wisiorków. W tym sezonie najmodniejsza okaże się biżuteria z pereł w rozmiarze XXL. Musi być ją widać i to nawet z daleka. To właśnie ona ma teraz grać pierwsze skrzypce we wszystkich stylizacjach i to nawet tych dziennych, a czasem i domowych, składających się z kompletów wygodnych dresów i trampek bądź adidasów. Świat biżuteryjny zostanie zdominowany przez grube, masywne i ciężkie łańcuchy zawieszane na szyi czy solidne metalowe bransolety i bogato zdobione pierścionki. Takie dodatki świetnie komponują się nawet z lekkimi sukienkami i zwiewnymi spódnicami. Pasują więc do typowo letnich i wiosennych stylizacji, ponieważ dodają im charakteru. Świetnie przełamują nudę stylizacyjną. Na pewno nikt nie przejdzie obojętnie obok kobiety z piękną, masywną biżuterią!

Jeżeli jednak zwykle bardziej przypada ci do gustu klasyczna biżuteria autorska, odznaczająca się eleganckim i stonowanym, a przy tym dość uniwersalnym wyglądem, śmiało możesz zwrócić się w stronę wytwornych ponadczasowych pereł, bo i one wracają teraz do łask. Nie są jednak wcale takie proste jak dawniej. Występują pod najróżniejszymi postaciami, przybierając nieraz zachwycające formy i zdobiąc totalnie nieoczywiste wyroby biżuteryjne. Perły mogą być nawet asymetryczne. W takim wydaniu zaprezentują się niezwykle nowocześnie. Sprawdż najnowsze oferty, będziesz w szoku jak wygląda obecnie biżuteria z pereł!

Wciąż skupiamy się jednak głównie na łańcuszkach i wisiorkach. A co z kolczykami? One przecież też będą dalej chętnie noszone. Modna biżuteria w sezonie 2021 nie zawsze będzie wyróżniać się samym rozmiarem, bo czasem zrobi to swoją długością. Kolczyki sięgające niemalże barków zrobią istną furorę. Po prostu musisz je mieć!