zasłony Wrocław

Rozsławiona w Poznaniu i całej Wielkopolsce firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka wkracza ze swoją drużyną do Wrocławia. Po rozmowie z Małgorzatą Kaczmarek, założycielką firmy, dowiadujemy się, że czeka nas we Wrocławiu wiele świetnych zamian w kwestii firan i zasłon!

O firmie Małgorzata

Od ponad 30 lat dekoracje okienne wychodzące ze pracowni firmy Małgorzata dekorują okna domów i mieszkań Polaków. Posiada ona bardzo bogatą kolekcje tkanin dekoracyjnych, która po odwiedzeniu salonu firmy zrobiła na nas potężne wrażenie. Podczas spotkania Pani Małgorzata wspomniała, że „to właśnie tkaniny odpowiedzialne są za 50% efektu jakie tworzą dekoracje. Druga połowa to sposób i jakość wykonania”. A jakość szycia firan i zasłon gwarantuje to 30 letnie doświadczenie, które Pani Małgorzata przekazuje każdej swojej krawcowej i krawcowi. Dzięki temu właśnie każde dekoracje są aż tak wyjątkowe.

Co nowego?

Jak twierdzi Pani Małgorzata „Wrocław to polska stolica firan, gdyż jest tu największe na nie popyt, ale tutejszemu rynkowi brakuje po prostu polotu, a my zamierzamy to zmienić” Oprócz firan, zasłon i rolet rzymskich, jednym z czołowych produktów firmy są karnisze elektryczne. Są to powszechniej i bardziej obrazowo nazywane „elektryczne zasłony”. Dają nam one naprawdę niezliczone korzyści, ale chyba jedną z najbardziej istotnych jest ich rola podczas porannego wstawania. To właśnie one po zaplanowaniu w aplikacji inteligentnego domu lub na włączniku czasowym, odsłaniają się o wybranej godzinie, motywując nas do szybkiego wzięcia się za siebie, a w weekendy pokazując nowy dzień bez ruszania się z łóżka. Każdy karnisz elektryczny jest tak samo, jak zasłony „szyty na miarę klienta”, więc zamawiając je będziesz musisz zająć się tylko określeniem godziny wstawania.

Tutaj możecie sprawdzić ofertę karniszy elektrycznych

To właśnie ich brakuje wrocławiakom! Jak sprawdziła firma Małgorzata, świadomość o karniszach elektrycznych wśród wrocławiaków jest bardzo mała. A przecież Wrocław to istna polska dolina krzemowa. Duża część wrocławiaków na co dzień ma obejście z wysoką technologią, więc karnisze elektryczne powinny być czymś co wielu z nich chciało by mieć w domu. „Wielu wrocławiaków przyjeżdża po nie do nas do poznania a, na spotkaniach dowiadujemy się, że we Wrocławiu nie ma żadnej firmy która zajmuje się nimi profesjonalnie”.

zasłony

Hotelowa jakość trafia na okna domów i mieszkań

Zasłony i firanki wiszące w hotelach są dla wielu symbolem świetnego designu i niezwykłej jakości wykonania, która przez długie lata stawia czoła traktowaniu przez niesfornych klientów. Potężną częścią firmy Małgorzata jest projektowanie i szycie firan dla hoteli w całej Polsce. Jednym z celów firmy jest przeniesienie jakości dekoracji z hoteli takich międzynarodowych sieci jak Marriott czy Holiday Inn, do naszych domów. Najbliższym przykładem jak nieśmiertelne i efektowne są zasłony hotelowe, jest cieszący się wielką popularnością i renomą hotel Scandic (dawniej Holiday Inn), na ul Piłsudskiego. Tam właśnie od 2000 roku, czyli już ponad 21 lat, wiszą zasłony które wyszły z pod rąk krawcowych firmy Małgorzata.

Jak wybrać firany, zasłony i inne dekoracje

Podczas spotkania w Salonie, usiedliśmy do stołu, dokładnie tak samo jak klienci firmy i zaczęliśmy rozmawiać o doborze dekoracji okiennych. „Wybierając zasłony powinniśmy kierować się stylem wnętrz i rodzajem pomieszczenia”- Powiedziała Pani Małgorzata. My to wam troszkę rozwiniemy. I tak do loftowej sypialni wybierzmy tkaninę przyciemniającą (ok 80%), o dosyć grubym splocie w kolorach szarości lub ciemnej czerwieni (gdy mamy odsłonięte cegły). Do salonu w stylu Glamour wybierzemy za to zasłony dekoracyjne z tkaniny żakardowej w kolorze starego złota, których nie będziemy rozsuwać i cały czas będą dekorować tylko kawałek okna.

Zapraszamy was do odwiedzenia strony firmy Małgorzata poświęconej Wrocławiowi.