implanty zębowe

Brak w uzębieniu nie wygląda dobrze, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby to naprawić. To bardzo niekomfortowe i źle odbierane przez środowisko, dlatego warto wykorzystać do tego implanty zęba warszawa, które pozwolą nam znowu się uśmiechać bez żadnego skrępowania. Jest to wersja droższa, ale jednocześnie bardzo praktyczna, dlatego warto się tym zainteresować. Trudno byłoby odróżnić zwykłego zęba od implantu o ile wszystko będzie wykonane w sposób perfekcyjny przez kogoś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Implant wkręca się w kość, dlatego wygląda jak prawdziwy ząb. Śruba, na której jest implant wykonana jest z tytanu, dlatego jest trwała i bezpieczna dla zainteresowanych osób. W przypadku implantów śruba to korzeń zęba, dlatego jest ważne, z czego i jak została wykonana.

Wszystko o implantach                                                 

Musimy mieć świadomość tego, że wszczepienie implantów to nie proces, który trwa dzień czy dwa. Tutaj trzeba czekać nawet kilka miesięcy zanim zaczniemy cieszyć się nowymi zębami. Tytanowa śruba w implancie musi się połączyć z tkanką kostną i wtedy dopiero wykonywane są pozostali zabiegi. Tylko wtedy mamy gwarancję tego, że implant wytrzyma bardzo długo i nie będzie sprawiał żadnych problemów. Wyróżnić można dwa rodzaje implantów: tytanowe oraz cyrkonowe. Jedna i drugie charakteryzują się ogromną wytrzymałością, dlatego warto zgłosić się do swojego stomatologa, aby przedstawił nam możliwości wykonania implantów i wtedy łatwiej będzie nam się zdecydować na to, które wybrać.  Można wymienić również implanty jednofazowe i dwufazowe. Te pierwsze teoretycznie można założyć podczas jednej wizyty w gabinecie, ale w praktyce tych wizyty trzeba znacznie więcej. Chcemy jak najlepszych efektów, dlatego nie liczy się czas, a to jak ktoś wykona implant.

Ceny implantów zęba

Cena będzie zależna od wielu czynników. Na pewno istotne będzie to, z jakich materiałów wykonany będzie implanty, a to przekłada się na ich trwałość. Istotne będzie również to, z czego będzie wykonana korona? Może to być korona porcelanowa, ale również cyrkonowa, dlatego wszystko trzeba bardzo dokładnie sprawdzić. Tytanowe implanty są tańsze niż cyrkonowe. Na cenę wpływ ma również to, z jakiego korzystamy gabinetu. Im bardziej doświadczony stomatolog tym lepiej dla nas, bo wiemy, że implanty będą wykonane tak jak trzeba i nie będą nam sprawiały żadnych problemów.  Jeden implanty to koszt nawet siedmiu tysięcy złotych. Pamiętajmy o tym, że cena nie jest tak ważna, jak jakość wykonania i na tym trzeba się skupić.