numery

Kiedy dni stają się dłuższe i rozpiera nas wiosenno-letnia energia, często decydujemy się na zgłębienie wiedzy z nowej dziedziny. Ciekawą propozycją może być skorzystanie z oferty Szkoły Numerologii by Olga N. Stępińska. Jakie zajęcia oferuje to wyjątkowe miejsce i komu są one dedykowane? Dowiesz się tego z lektury naszego artykułu.

Szeroka oferta szkoły

Numerologia to bardzo ciekawa dziedzina z pogranicza ezoteryki, matematyki, psychologii, a nawet magii. Nauka w Szkole Numerologii to nie tylko propozycja na spędzenie wolnego czasu w ciekawy i nietuzinkowy sposób, ale również szansa na spojrzenie na swoje życie z zupełnie nowej perspektywy. Liczne kursy, warsztaty czy sesje indywidualne, które organizuje Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska mogą okazać się pomocne w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące różnych sfer życia: pracy, miłości czy zdrowia. Sesja portretu numerologicznego, odczyt z fascynujących Kronik Akaszy czy też inicjacje Reiki (I, II oraz III stopnia) – tego wszystkiego możesz doświadczyć w tej jedynej w swoim rodzaju szkole założonej przez numerologa w wieloletnim doświadczeniem.

A może medytacja?

Medytacja to wspaniałe antidotum na niespokojne czasy w których przyszło nam żyć. Dzięki sztuce medytacji jesteśmy w stanie zajrzeć głęboko do swojego wnętrza jednocześnie wsłuchując się w swoją podświadomość. To też jeden z najlepszych sposobów na odnalezienie zagubionej w życiu harmonii. Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska oferuje szeroki wybór medytacji prowadzonych w formie nagrań mp3, które pozwolą ćwiczyć umysł w każdym miejscu i o każdym czasie. Po medytację może sięgnąć każdy: niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia itp. Zawsze tam, gdzie pojawi się w nas chęć zmiany pewnego aspektu życia lub po prostu wola wyciszenia się, medytacja będzie doskonałym wyborem.

Podaruj swoim bliskim nowe doznania

Zajęcia prowadzone w Szkole Numerologii to też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Jeżeli Twoja druga połówka, przyjaciel czy rodzic poszukują nowych ścieżek rozwoju oraz interesują się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą ezoteryką oraz numerologią – podaruj im voucher prezentowy, np. na sesję portretu numerologicznego lub wykup miejsce na jednym z kursów czy warsztatów. Zajęcia w Szkole Numerologii prowadzonej przez zaangażowanych w swoją pracę i pełnych pasji nauczycieli to z pewnością dobra inwestycja, która może przynieść wielowymiarowe korzyści zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.