materac

Około 33% naszego życia spędzamy na spaniu. Odpoczynek jest istotny dla utrzymania aktywnego, zdrowego stylu życia, niezależnie od tego, czy ciężko pracujesz w biurze, czy ćwiczysz na siłowni. Spójny, dobry sen może również pomóc:

 • Popraw produktywność, koncentrację, a także ogólne zdrowie psychiczne
 • Zmniejsz ryzyko chorób serca, cukrzycy i udaru mózgu
 • Zmniejsz poleganie na kaloriach organizmu, które są głównym powodem przyrostu masy ciała

Naturalny i zdrowy materac oferuje progresywnie przyjemny wypoczynek oraz bezpieczniejszy, korzystniejszy sen w porównaniu z różnymi dostępnymi materacami. Ich proces produkcji jest dodatkowo łatwiejszy w utrzymaniu w porównaniu z tkaniną syntetyczną stosowaną w materacach. Naturalne, nietoksyczne materace lateksowe są bardziej zrównoważone w porównaniu do innych produktów; dlaczego jednak są lepsi od spania?

Naturalne, nietoksyczne materace lateksowe oferują podobny niezwykły komfort i wsparcie tych materacy, co oddzielne zdrowy materac to jego podstawowe zalety medyczne. Procedura montażu nietoksycznych materacy lateksowych stwarza niewątpliwie zrównoważony i naturalny produkt.

1. Lepszy odpoczynek:

Trudno uznać za coś lepszego niż silna 8 godzin, kolejna wycieczka do krainy swoich marzeń. Zdrowe materace oferują tylko to, wspierając całe ciało komfortem i siłą.

 • Większe wsparcie: Naturalne, nietoksyczne materace lateksowe są twarde, ale miękkie, oferując zmienny stopień pomocy głowy i ramion, obniżając ciało i środkową część.
 • Mniej zakłóceń: moc zdrowego materaca gwarantuje, że wspólnicy nie będą podrażnieni, poruszając się lub wstawając w nocy.

2. Najwyższy komfort:

Jest inny świat do odpoczynku niż po prostu nieświadomość. Odpłynięcie może zająć od 15 minut do godziny? Twoja pościel powinna zapewniać komfort i wsparcie bez względu na to, czy czytasz, śpisz, czy jesz w łóżku.

 • Kontrola temperatury: inne pościele mogą łapać ciepło ciała, co powoduje ciepły i niezręczny sen. Zdrowe materace przeznaczone są do rozpraszania ciepła.
 • Żadnych zapachów: materace syntetyczne słyną z niepowtarzalnego gumowego zapachu. Naturalne, nietoksyczne materace lateksowe nie mają zapachu i nie wydzielają żadnego zapachu na podkłady lub pościel.

3. Bezpieczniejszy sen:

Zabezpieczenia nie włączają się po zablokowaniu przedniego wejścia. W przeciwieństwie do sztucznych związków, naturalne, nietoksyczne materace lateksowe zapewniają znacznie bezpieczniejszy sen.

 • Odporność na płomień: Niektórzy producenci używają tkanin, które wymagają szkodliwych substancji dodanych, aby były bezpieczne dla ognia, naturalny nietoksyczny materac lateksowy jest naturalnie nieprzepuszczalny dla ognia.
 • Brak lotnych związków organicznych: powszechne w nowych farbach, niestabilne naturalne mieszanki to syntetyczne związki, które wpływają na jakość powietrza w domu i mogą powodować problemy medyczne.

4. Wysoka trwałość:

W odniesieniu do materiałów normalnie pozyskiwanych, pytania ciągle otrzymują informacje o ich trwałości. Na szczęście zdrowe materace w Australii są prawdopodobnie najtrwalszymi dostępnymi.

 • Zachowanie kształtu: Dzięki ich wyczerpującemu procesowi montażu nietoksyczny materac lateksowy może przetrwać do 20 lat i zachować swój kształt.
 • Kurz i pleśń: naturalna synteza zdrowych materacy zapewnia im lepszą ochronę przed pleśnią i roztoczami.