trening

Chyba każdy z nas chce móc pochwalić się piękną, smukłą sylwetką, ale to wymaga dużego zaangażowania, ciężkich treningów, cennego czasu i wysiłku. Nauka wyszła naprzeciw naszym potrzebom umożliwiając stworzenie światowego trendu w dziedzinie fitnessu jakim jest trening EMS. Na czym polega trening EMS i czy jest skuteczny?

Czym jest trening EMS? 

Trening EMS polegający na elektrostymulacji mięśni opiera się na intensywnych skurczach tkanek wywoływanych impulsami elektrycznymi. Do takiego treningu potrzebny jest innowacyjny sprzęt oraz kombinezon uzupełniony o elektrody, przez które przepływają impulsy. Kombinezon jest zaprojektowany tak, aby był lekki i wygodny a także żeby nie ograniczał ruchów użytkownikowi. Współpracuje on z dedykowanym komputerem, który jest obsługiwany przez wykwalifikowanego trenera personalnego. Co bardzo ważne cały trening trwa około trzydziestu minut, więc nie wymaga szczególnie dużo czasu. 

Czy trening EMS jest skuteczny? 

Według osób korzystających z treningów EMS jest to świetny sposób na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawę postawy, budowanie mięśni oraz poprawę kondycji i wytrzymałości. Treningi EMS są tak skuteczne, że korzystają z nich również nasi najlepsi sportowcy, a zwłaszcza kulturyści i siłacze. 

Dzięki metodzie EMS możliwe jest nawet dwukrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu do tradycyjnych i długich treningów. Trening EMS jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponadto w bardzo łatwy sposób można dopasować intensywność danego treningu i zoptymalizować urządzenie pod kątem odchudzania, budowy masy czy trenowania kondycji. Korzystając z takiej formy ćwiczeń oszczędzasz czas oraz skutecznie pracujesz nad całą sylwetką podczas jednej sesji treningowej. 

Ile kosztuje trening EMS Lublin?

Ceny treningów EMS zależą w głównej mierze od lokalizacji oraz sprzętu jakim dysponuje konkretny klub fitness. W koszty treningu wliczone jest również wsparcie trenera personalnego oraz konsultacja z dietetykiem, aby utrzymać osiągnięte efekty. Trening EMS w Lublinie staje się coraz bardziej popularny i dostępny w większej ilości lokalizacji.