Salon kosmetyczny

Często zdarza się, że jesteś zapracowana i nie możesz poświęcić swojego czasu wolnego na codzienną pielęgnację skóry? Nie potrafisz samodzielnie przeprowadzić procedur upiększających przed wielkim wyjściem? Jeśli tak, to zabiegi bankietowe będą idealnym rozwiązaniem!

Czym są zabiegi bankietowe?

Zabiegi bankietowe to doskonałe wyjście dla osób, które pragną w przyśpieszonym tempie poprawić stan i wygląd swojej cery. Najczęściej wykonywane są one przed ważną uroczystością lub wielkim wyjściem tego samego bądź poprzedniego dnia. Dzieje się tak, ponieważ główną zaletą zabiegów bankietowych jest fakt, iż wywołują one niemal natychmiastowy i oszałamiający efekt. Dodatkowo są to co do zasady procedury nieinwazyjne. Dzięki temu nie pozostawiają one żadnych widocznych gołym okiem śladów pozabiegowych i nie wymagają od korzystających z nich osób poświęcenia czasu na rekonwalescencję.

Jak działają zabiegi bankietowe?

Wyróżnia się wiele rodzajów zabiegów bankietowych o zróżnicowanym działaniu. Najczęściej jednak ich głównym celem jest szybka i diametralna poprawa ogólnego stanu oraz wyglądu skóry. Decydując się na konkretny zabieg bankietowy należy określić, jakiego efektu się spodziewasz. Warto jednak pamiętać, że większość z nich w znacznym stopniu działa na cerę ujędrniająco, rozświetlająco i napinająco. Dodatkowo skutecznie wpływają one na koloryt skóry poprzez jego wyrównanie.

Kto powinien korzystać z zabiegów bankietowych?

Z zabiegów bankietowych korzystają najczęściej osoby zapracowane, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu, umiejętności oraz energii, aby regularnie wykonywać pielęgnację skóry twarzy i ciała. Na skorzystanie z tego typu procedur decydują się zarówno panie, jak i panowie. Dodatkowo zabiegi bankietowe stanowią doskonałe uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji osób, które pragną jeszcze bardziej skutecznie i efektywnie zadbać o swój wygląd.

Kiedy zdecydować się na wykonanie zabiegu bankietowego?

Jak już wspomniano, zabiegi bankietowe wykorzystywane są najczęściej jako rozwiązania “last minute”. Wykonuje się je zazwyczaj na dzień przed lub w dniu ważnych uroczystości. Zabieg bankietowy będzie zatem świetnym sposobem na poprawę wyglądu przed ślubem, przyjęciem rodzinnym lub imprezą sylwestrową. Dodatkowo omawiane procedury polecane są jako uzupełnienie regularnej pielęgnacji. Ich zaletą jest nieinwazyjność oraz brak konieczności odbywania kilkudniowej rekonwalescencji. Dzięki temu zabiegi bankietowe mogą być wykonywane nawet w środku tygodnia. Korzystanie z nich nie wyklucza zatem normalnej pracy i zwykłego funkcjonowania. Warto ponadto pamiętać, że oprócz natychmiastowej poprawy wyglądu cery zabiegi bankietowe dają długotrwałe efekty w postaci znacznej poprawy jej stanu i jakości.

Najbardziej skuteczne zabiegi bankietowe

Peelingi Medidermy

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów bankietowych jest peeling Medidermy Ferulac z witaminą C. Wykazuje on silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu powstrzymuje on starzenie naskórka, tworzenie się zmarszczek oraz wszelkiego rodzaju przebarwień. Dzięki działaniu przeciwzapalnemu peeling Medidermy Ferulac wpływa na zahamowanie powstawania zmian trądzikowych oraz związanych z nimi blizn. Dodatkowo omawiany zabieg bankietowy zapewnia efekt rozświetlający, nawilżający i ujędrniający. Dzięki temu skóra staje się promienna i gotowa na wielkie wyjście.

Laser Clearlift+Ferulac+Witamina C

Zabieg bankietowy wykonywany przy użyciu lasera Clearlift to jedna z najbardziej skutecznych procedur pielęgnacyjnych. Przebiega ona całkowicie nieinwazyjnie, a także bezboleśnie. Dzięki temu omawiany zabieg może być stosowany również przez osoby posiadające bardzo wrażliwy naskórek. Działanie lasera Clearlift w połączeniu z peelingiem z witaminą C Ferulac zapewnia imponujące efekty. Przeprowadzenie opisywanej procedury powoduje znaczną poprawę elastyczności i kondycji skóry. Dodatkowo zabieg ten zbawiennie wpływa na wszelkiego rodzaju przebarwienia, rozstępy oraz blizny. Zapewnia on niemal natychmiastowy efekt odmłodzenia.

Peeling liftingujący PQ AGE

Peeling PQ AGE to jeden z najnowocześniejszych zabiegów bankietowych. Wykazuje on intensywne działanie liftingujące i rewitalizujące. Mimo całkowitej nieinwazyjności zapewnia on dogłębne działanie i stymulację skóry. Peeling PQ AGE wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pozwala na zahamowanie procesów starzenia, a także likwidację trądziku oraz blizn nim spowodowanych. Omawiany zabieg bankietowy zapewnia natychmiastowy efekt w postaci ujędrnienia, liftingu i regeneracji naskórka.

Zabieg GeneO

Wśród najchętniej wykorzystywanych zabiegów bankietowych wyróżnia się także procedurę GeneO. Dzięki innowacyjnej formule pozwala ona na błyskawiczną poprawę wyglądu cery. Opisywany zabieg pozwala w całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny sposób na spłycenie powstałych zmarszczek oraz zwężenie widocznych porów. Procedura GeneO zapewnia imponujące efekty w postaci rozjaśnienia i odżywienia skóry. Dzięki temu staje się ona promienna i zdrowa.

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z niedoskonałościami skóry. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii omawiany zabieg zapewnia ekspresowy efekt widoczny gołym okiem. Powoduje on zarówno dogłębne oczyszczenie naskórka z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a w późniejszym etapie procedury jego odżywienie i nawilżenie. Dzięki temu wpływa on bezpośrednio na zdrowy i wypoczęty wygląd cery.

Kuracja fotonowa lampą LED

Terapia światłem LED stanowi coraz częściej wykonywany zabieg bankietowy. Jest to procedura nieinwazyjna. Wykorzystuje ona zbawienne właściwości energii dostarczanej przez odpowiednio dobrane fale światła LED. Opisywany zabieg powoduje pobudzenie produkcji kolagenu, dzięki czemu następuje likwidacja wszelkiego rodzaju przebarwień i zmian trądzikowych, redukcja zmarszczek i wolnych rodników. Po przeprowadzeniu procedury przy użyciu lampy LED skóra staje się odmłodzona, promienna i zdrowa.

Z pewnością każdy z opisanych powyżej zabiegów zapewni szybkie i zadowalające efekty. Ich wykonanie jest możliwe w naszych salonach J’adore Instytut, mieszczących się w Warszawie i Krakowie. Warto pamiętać, że każda z procedur powinna być odpowiednio dobrana do typu skóry i oczekiwanych rezultatów. W tym celu umów konsultacje w naszym salonie kosmetycznym.

Salon kosmetyczny
Chronione prawem autorskim