Liczba konsumentów kupujących w sklepach internetowych w ostatnich latach wzrosła i jest na wysokim poziomie. Klienci szukają tanich i różnorodnych towarów.

Platformy sprzedażowe

Wzrost konkurencji na rynku związanym z e-sklepami spowodował, że dynamicznie zaczęły się rozwijać platformy sprzedażowe nazywane marketplace. Usługi e-commers zmieniają się wraz z postępem technologicznym i upodobaniami klientów. Odsetek konsumentów, którzy korzystają z Internetu i robią zakupy online jest bardzo wysoki. Właściciele e-sklepów, żeby ich oferty były widoczne dla kupujących, decydują się na funkcjonowanie w ramach platform sprzedażowych. Marka bianko jest nowoczesnym sklepem internetowym, który funkcjonuje w różnych marketplaces.

Oferta firmy bianko

Nowoczesna marka, jaką jest bianko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w swojej ofercie ma różnorodne produkty. Zgodnie z obowiązującymi trendami online można przeglądać i zamawiać pojazdy zdalnie sterowane i drony.

Na klientów czeka też duży wybór zabawek, rowerków i pojazdów dziecięcych oraz artykułów dla dzieci.

W asortymencie firma bianko ma różnego rodzaju artykuły do domu i ogrodu oraz narzędzia.

Na miłośników motoryzacji czekają akcesoria samochodowe, organizery, folie okleinowe i samochodowe typu “carbon”.

Dla wszystkich konsumentów w ofercie firmy znajdują się:

  • elektronika
  • akcesoria GSM
  • modele i zabawki RC
  • akcesoria plażowe, sezonowe rowerowe i sportowe
  • elektronika użytkowa oraz gadżety
  • artykuły kosmetyczne i zdrowotne.

Solidna firma i dobra oferta

Marka bianko jest obecna na rynku od ponad roku. Działanie na platformach sprzedażowych zapewnia jej kilkaset zamówień dziennie. Zadowoleni klienci doceniają wysoką jakość oferowanych produktów i stosunkowo nie wygórowane ceny. Dobry stosunek ceny do jakości produktów jest możliwy dzięki bezpośredniemu kontaktowi z dużymi importerami. Zapewnia to szeroki wybór artykułów z różnych branż.

Firma bianko zlecenia realizuje w ciągu 48 godzin, umożliwia błyskawiczne i bezpieczne płatności oraz zwroty w ciągu 14 dni.