5 pomysłów na prezent z okazji rocznicy związku

W celu uczczenia długiego związku warto zadbać o ciekawe prezenty dla drugiej połówki, które sprawią, że relacja będzie miała szansę rozwijać się w jeszcze lepszym kierunku i trwać dłużej. Wykorzystując unikatowe torby z nadrukiem, koszulki lub inne gadżety możesz w fajny sposób podkreślić, jak bardzo kochasz swojego partnera lub partnerkę! Zobacz nasze pomysły!

Niebanalne pomysły na prezent dla drugiej połówki

  1. Fartuch dla miłośnika lub miłośniczki gotowania. „Całuję lepiej, niż gotuję” bądź inny zabawny napis na fartuchu to świetny pomysł, aby podkreślić zamiłowanie bliskiej osoby do gotowania. Wybierając dwa personalizowane wyroby tego typu, na przykład z podpisami „Mr.” i „Mrs.”, możesz zachęcić partnera bądź partnerkę do częstszego spędzania czasu w kuchni na wspólnym gotowaniu (i nie tylko!).
  2. Personalizowane poduszki. Wybierając taki gadżet, możesz udekorować Wasze wspólne łóżko, ale też nadać mu wyjątkowy charakter. Wybierz niewielkie jaśki podpisane Waszymi imionami, inicjałami lub ksywkami, dodaj ciekawą grafię przedstawiającą Was oboje, i ułóż w pościeli – dzięki temu nie będzie wątpliwości, która strona należy do kogo!
  3. Koszulki z nadrukiemProjektując fajny, zabawny T-shirt, warto wybrać podwójny nakład i wykonać ciekawą grafikę oraz napis, podkreślający Wasze wzajemne zaangażowanie w związek i miłość. Popularne motywy to chociażby „Mąż” i „Żona” wydrukowane efektowną czcionką albo „I love him/her” ze strzałką, wskazującą na tę drugą osobę stojącą obok. Możecie założyć je, wybierając się na romantyczną randkę z okazji rocznicy i tym samym jeszcze fajniej uczcić ten wyjątkowy dzień, a potem nosić podczas wielu wspólnych aktywności.
  4. Zabawny kubek. Uwielbiacie oboje pić razem kawę przed wyjściem do pracy? W takim razie idealnym prezentem na rocznicę będzie dla was zestaw kubków w podobnych kolorach, z podobnym miłosnym motywem. Tu również sprawdzą się wszelkie podpisy z imionami oraz statusem związku. Stawiając je obok siebie na półce w kuchni, zyskacie romantyczną ozdobę, która będzie przypominała o tym, jak ważni jesteście dla siebie nawzajem!
  5. Torby z nadrukiem. Oboje jesteście miłośnikami ekologii i wspólnie dzielicie się obowiązkami, takimi jak robienie zakupów? A może lubicie nonszalanckie płócienne worki zamiast plecaka lub torebki, które z łatwością mieszczą wszystkie drobiazgi, które macie zwyczaj nosić ze sobą podczas wspólnych eskapad? W takim razie w wersji z ciekawą grafiką i tekstem o romantycznym charakterze z pewnością przypadną Wam do gustu!

Dlaczego warto wybierać personalizowane prezenty na rocznicę?

Dzięki możliwościom internetowych drukarni, takich jak T-Druk, oferujących torby z nadrukiem czy koszulki można szybko zaprojektować i zlecić taki przedmiot, który zyska bardziej indywidualny charakter. Personalizowane przedmioty świetnie sprawdzają się jako prezenty, ponieważ są idealnie dopasowane do potrzeb drugiej osoby. Rocznica związku to świetny pomysł, by zamiast sztampowych perfum czy czekoladek zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś wykonanym samodzielnie – i z myślą o niej! Sprawdź to przy najbliższej okazji i przekonaj się!