kod promocyjny Fortuna

Na rynku bukmacherskim w Polsce obecnie mogą funkcjonować wyłącznie te instytucje, które posiadają stosowne uprawnienia i licencje z Ministerstwa Finansów. Wśród tych firm funkcjonuje między innymi Fortuna – jeden z tych bukmacherów, którzy prowadzą swoją działalność zarówno jeśli chodzi o internet jak i klasyczne punkty naziemne. Oferta bukmachera w sieci jest świetnie przygotowana i niewątpliwie warto się bliżej z nią zapoznać. Wśród atrakcyjnych propozycji pojawiają się między innymi specjalne kody promocyjne.

Atrakcyjna oferta po rejestracji – zapoznaj się z Fortuną

Podobnie jak inne firmy także Fortuna przygotowuje ofertę powitalną dla nowych klientów. Między innymi dlatego można będzie wykorzystać kod promocyjny Fortuna aby skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej przygotowywanej dla nowych klientów. Chcąc skorzystać z tej oferty należy w trakcie rejestracji po wpisaniu danych w okienku przeznaczonym na kod promocyjny go wpisać. Dzięki temu do konta przypisane zostaną w pełnej formie propozycje, które firma przygotowuje dla nowych klientów. Warto przy tym zauważyć, że oferta przygotowana przez fortunę dla nowych klientów jest atrakcyjna i w sumie jest to szansa na uzyskanie bonusów w kwocie nawet 2230 złotych.

Bonus od wpłaty do 2000 złotych

Podstawowy bonus przygotowany przez Fortunę to oczywiście bonus od pierwszego depozytu. Fortuna wypłaca taką samą kwotę jaką klient wpłacił do firmy aż do 2000 tysięcy złotych. Im większa będzie pierwsza wpłata tym większe kwoty będzie można uzyskać. Jednocześnie tutaj Fortuna stosuje takie rozwiązanie, w ramach którego środki przypisywane są po tym jak dokona sie obrotu kwotą depozytu. Obrót musi być czterokrotny i jednocześnie kurs kuponu musi być minimum 1,6 a dodatkowo na kuponie muszą być minimum 3 zdarzenia. Po obrocie bonus będzie można wypłacać.

Darmowy zakład 20 złotych

Kolejna propozycja dla klientów wykorzystujących kod promocyjny to możliwość uzyskania darmowego zakładu w kwocie 20 złotych Fortuna przypisuje do konta klienta 2800 punktów FKP, które są równowartością 20 złotych, za te punkty można zawierać zakłady, a wygrane można wypłacać, nie podlegają one dodatkowemu obrotowi.

Zakład bez ryzyka za 210 złotych

Ostatnia promocja dla nowych klientów to również zakład bez ryzyka w kwocie do 210 złotych. Pierwszy obstawiony zakład w kwocie do 210 złotych netto jeśli będzie przegrany zostanie w równowartości zwrócony klientowi w kwocie netto stawki. Zakład pozwala więc zagrać kupon bez ryzyka czy będzie wygrany czy przegrany. W przypadku wygranej otrzymuje się środki na konto w fortunie, przy przegranej zwracana jest stawka netto i również nie podlega dodatkowemu obrotowi.