rutyna w sypialni

Rutyna oraz nuda w łóżku jest naprawdę niebezpieczna. Brak ochoty na seks może mocno wpływać na relacje w całym związku. Warto więc poeksperymentować w sypialni, aby rozgrzać na nowo pożądanie. Istnieje wiele sposobów, aby tego dokonać. Niektórzy próbują spełniać swoje fantazje seksualne, inni próbują nieprzyzwoitych pozycji w sypialni, a jeszcze inni testują nowe gadżet erotyczne. Poniżej dowiesz się więcej na temat tego, jak pożegnać nudę w łóżku.

Rozmowa

Jest to pierwsza kwestia, którą musimy wziąć pod uwagę. Niespodzianki nie zawsze mogą zostać dobrze przyjęte. Jeżeli chcesz więc przetestować nowe pozycje czy gadżet erotyczne, koniecznie przedyskutuj to z partnerką i ustalcie jakieś zasady. Dobrym rozwiązaniem jest ustalenie hasła bezpieczeństwa, jeżeli postanawiacie ponieść się fantazjom. Podzielenie się z partnerem lub partnerką swoimi fantazjami jest już urozmaiceniem samym w sobie. Jeżeli druga połówka się na nie zgodzi, można bez problemu spełnić swoje skryte marzenia.

Bielizna erotyczna

Jest to kolejny świetny pomysł na przełamanie rutyny w sypialni. Mężczyźni są typowymi wzrokowcami, więc uwielbiają oglądać swoje kobiety podczas stosunku. Z pewnością więc docenią oni także erotyczną bieliznę. Do tego nadadzą się także różnego rodzaju gadżety erotyczne, jak np. dobrej jakości bicze splecione z rzemieniami.

Przejmowanie inicjatywy

Co ciekawe, wielu mężczyznom podoba się, kiedy kobieta jest pewna siebie i przejmuje inicjatywę. Aktywność kobiety podczas stosunku jest dla nich bardzo ważna. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie partnerka od czasu do czasu zmieniła pozycje na taką, która jej bardziej w danym momencie pasuje. Bardzo ważna jest także aktywność werbalna. Niektóre teksty mogą mocno zadziałać na mężczyznę.

Gra wstępna

Ma ona ogromne znaczenie na późniejszy stosunek. Warto szukać nowych rozwiązań, które można zastosować podczas gry wstępnej. W ten sposób na samym starcie urozmaicimy zbliżenie. Wiele kobiet docenia romantyzm i czuły dotyk. Warto słuchać tego, co mówi partnerka. Mężczyzna powinien także pytać ją, czego potrzebuje. Podczas gry wstępnej można również wykorzystać gadżety erotyczne, które z pewnością urozmaicą stosunek. Dzięki takim zabawkom można jeszcze lepiej podgrzewać atmosferę w sypialni. Ciekawym rozwiązaniem może być także założenie opaski na oczy partnerce lub partnerowi. W ten sposób wyostrzają się zmysły i można poczuć zupełnie nowe doznania.

Pozycje seksualne

Jest to oczywista kwestia, która powinna być zawsze brana pod uwagę, jeżeli zależy nam na urozmaiceniu stosunku z partnerem lub partnerką. Warto więc przetestować pozycje, które chodzą nam po głowie od dłuższego czasu. Oczywiście należy wcześniej uprzedzić naszą drugą połówkę, że chcielibyśmy poeksperymentować z pozycjami. Pamiętajmy o tym, że każda pozycja seksualna powinna spełniać swój cel. Dla kobiet najprzyjemniejsze są te pozycje, które koncentrują się na jej łechtaczce.