zakłady bukmacherskie

Betclic to jeden z największych legalnych bukmacherów, który cechuje się ciekawą ofertą zakładów, a także opłacalnym bonusem powitalnym dla nowych graczy. Odblokowanie wspomnianego bonusu wymaga jednak podania odpowiedniego kodu promocyjnego. W tym artykule skupimy się na przeanalizowaniu oferty powitalnej, jaką przygotował bukmacher dla nowych klientów oraz poradzimy, jak można szybko i sprawnie założyć konto Betclic, wykorzystując również kod promocyjny.

Betlic – kod promocyjny

Na ofertę powitalną bukmachera składa się zakład bez ryzyka do kwoty 550 zł, który można aktywować poprzez wpisanie w odpowiednie miejsce kodu promocyjnego Betclic. Gracz po wpłaceniu kwoty i postawieniu pierwszego swojego zakładu u bukmachera może liczyć na to, że w razie porażki otrzyma zwrot stawki i na jego konto bonusowe powróci pełna kwota, pomniejszona o podatek od obrotu, wynoszący 12%. Dlatego, aby móc uzyskać pełny cashback, wynoszący 550 zł, powinno się zagrać pierwszy kupon za sumę 625 zł. Po tym, jak środki powrócą już na konto bonusowe, można je obrócić, aby możliwe było ich wypłacenie. W tym celu należy ośmiokrotnie zagrać całą kwotą po kursie minimalnym, wynoszącym 2.0. Należy przy tym pamiętać o tym, że nie zaliczają się do obrotu zakłady systemowe, a na wykorzystanie bonusu jest określony czas, który w tym przypadku wynosi 30 dni.

Jak wygląda rejestracja konta Betclic z kodem promocyjnym?

Po wejściu na stronę i kliknięciu opcji „Zarejestruj się”, wyświetli się strona, w której należy podać swoje podstawowe dane osobowe, a także adres e-mail. Poza tym należy zaakceptować regulamin bukmachera oraz wyrazić ewentualnie zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych na podany adres e-mail. Następnie wyświetli się kolejna strona, w której konieczny do uzupełnienia jest: PESEL, adres oraz numer telefonu. Po wpisaniu danych można przejść do kolejnej strony, na której należy ustawić pytanie bezpieczeństwa, a także ustalić login oraz hasło, którymi będzie można logować się na swoje konto. Na owej stronie powinno znajdować się jeszcze jedno pole, w które można wpisać Betclic kod promocyjny. Ów kod to „MEGABONUS550”. Tyle wystarczy, aby aktywować tymczasowe konto u bukmachera. Natomiast do pełnej rejestracji i uzyskania wszelkich profitów, płynących z założenia konta Betclic, trzeba wykonać jeszcze kilka kroków. Należy zatem uzupełnić dane konta bankowego, a także dosłać czytelne fotokopie obu stron naszego dowodu tożsamości. Bukmacher sprawdzi, czy wszystko się zgadza, a następnie aktywuje konto. W ten oto sposób można zarejestrować się u bukmachera Betlic, wykorzystując również do tego kod promocyjny.