odżywka białkowa

Białko dla sportowców występuje w formie drobno zmielonego proszku, dzięki czemu jego wprowadzenie do codziennego menu nie sprawia problemów osobom będącym na diecie. Produkt, ze względu na swoją łatwą rozpuszczalność, może być łączony z mlekiem krowim, wodą lub z napojem roślinnym. Może być podstawą do koktajli oraz dodatkiem do ciast, deserów, jogurtów i omletów. Wprowadzenie do diety odżywki białkowej SlimMeNatural jest niezwykle łatwe, dzięki czemu w szybkim czasie można dostarczyć do organizmu niezbędne wartości odżywcze.

Białko dla kobiet

Białko na masę dla dziewczyn oferowane przez SlimMeNatural to produkt całkowicie wegański, stworzony w oparciu o proteiny pochodzące z ryżu i grochu. Dostarcza niezbędne dla organizmu aminokwasy oraz wspomaga jego prawidłowe funkcjonowanie, zwłaszcza u osób będących na diecie odchudzającej oraz tych, którzy regularnie i intensywnie ćwiczą. Zawarte substancje przyczyniają się do prawidłowego rozwoju mięśni oraz do zdrowej i regularnej utraty masy ciała.

Marka SlimMeNatural to ukłon w stronę kobiet dbających o swoje zdrowie i sylwetkę. Marka oferuje unikalne produkty, które skutecznie ułatwiają drogę do wymarzonej figury bez stosowania drakońskiej diety. Dostarczanie odpowiednich składników dla organizmu to podstawa każdej zdrowej diety. Na podstawie tej wiedzy i doświadczenia powstały produkty marki SlimMeNatural, które wspierają kobiety w drodze po wymarzone ciało.

SlimMeNatural – produkty dla wymagających

Białko dla kobiet oferowane przez SlimMeNatural to produkt całkowicie wegańskim stworzony wyłącznie z naturalnych składników. Białko dla sportowców nie zawiera cukru, dlatego mogą go stosować osoby będące na diecie redukcyjnej. Brak glutenu i laktozy w składzie sprawia, że białko na masę dla dziewczyn to odpowiedni produkt dla osób z ograniczeniami pokarmowymi.

Białko SlimMeNatural – dla kogo?

Bogaty skład produktów oparty na naturalnych składnikach sprawia, że białko dostarcza do organizmu elementy najlepszej jakości. Białka dla kobiet pozbawione są cukru, dzięki czemu mogą być stosowane przez osoby zmagające się z cukrzycą i insulinoopornością. Niska kaloryczność produktu to cecha, która przyciąga osoby będące na diecie redukcyjnej. Brak cukru w składzie oraz wysoki stopień sytości sprawiają, że białka SlimMeNatural wspomagają zdrową utratę zbędnych kilogramów. Produkt pozbawiony glutenu i laktozy może być wprowadzony do codziennej diety u osób, które ze względu na wrażliwość pokarmową wykluczyły te składniki ze swojego menu. Wegańska formuła białka dla sportowców to idealne rozwiązanie dla wegan, wegetarian oraz wszystkich osób, które nie spożywają produktów odzwierzęcych.

Białko dla kobiet SlimMeNatural– dostępne smaki

Produkty białkowe marki dostępne są w trzech wersjach smakowych, które odpowiadają na najbardziej wyszukane potrzeby konsumentów. SlimMeNatural oferuje białko dla kobiet o smaku waniliowym, migdałowym oraz żurawinowym. Wanilia sprawdzi się u osób lubiących słodki, delikatny smak. Migdał to propozycja dla tych, którzy lubią słodki, lekko orzechowy akcent. Żurawina z pewnością zadowoli tych, którzy lubią słodkie, owocowe i wyraziste smaki.