prezenty

Praca wiąże się z codziennymi obowiązkami, a często również ze stresem. Ostatni miesiąc w roku zwykle jest tym najbardziej pracowitym. Rozliczenia i wielkie podsumowania, wymagające wzmożonej koncentracji i skupienia. Pomimo to, grudzień jest miesiącem, w którym częściej się uśmiechamy, a poranny dźwięk budzika staje się jakby mniej uciążliwy. Nawet szef nucący pod nosem oklepany świąteczny hit, zdaje się mieć bardziej ludzkie oblicze. I ta choinka przy recepcji wygląda tak bajkowo. Brakuje pod nią jeszcze tylko prezentów… No właśnie. ale co kupić koleżance lub koledze z pracy, o których guście i upodobaniach nie masz zielonego pojęcia? Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi, które pomogą ci w rozwiązaniu tego problemu:

Kubek termiczny

Podczas całego dnia pracy, wypijamy zwykle hektolitry różnych napojów. W zależności od upodobań, jest to kawa lub herbata. Często jednak praca pochłonie nas do tego stopnia, że zanim zdążymy zrobić choćby łyk, zawartość naczynia jest już zimna. Rozwiązaniem tego problemu jest kubek termiczny. Może być elegancki lub z zabawną ilustracją lub tekstem. Niezależnie od tego jaki model wybierzesz, na pewno sprawisz radość obdarowanej osobie. Od tej chwili, będzie mogła się cieszyć ciepłą kawą lub herbatą, nawet po kilku godzinach od jej zrobienia.

Kawa i herbata

Zestaw kawy i herbaty na prezent to zawsze dobry pomysł, który umili pracę obdarowanej osobie. Możesz wybrać kawę mieloną lub w ziarnach, w ładnym opakowaniu. Do wyboru masz również kawy smakowe o niesamowitym aromacie. Do zestawu możesz dołożyć herbatę i coś słodkiego. Całość kompletu idealnie dopełni stylowa puszka na herbatę, która ułatwi jej przechowywania i jednocześnie będzie ozdobą szafki lub biurka.

Długopis lub pióro

Nawet jeśli obdarowywana przez ciebie osoba posiada już w swojej kolekcji kilka długopisów czy pióro, kolejne na pewno się przyda. Te złośliwe przedmioty, gubią się zawsze wtedy, kiedy mamy do podpisania ważny dokument. Dobrze zatem mieć ich więcej. Eleganckie pióro lub długopis są nie tylko praktycznym prezentem, ale stanowią również ozdobę biurka. Dodatkowo możesz  pokusić się o pamiątkowy grawer. Co się na nim znajdzie zależy już tylko od twojej pomysłowości.

Planer

Planer z kalendarzem przyda się bez wyjątku każdemu. Można w nim zapisać wszystkie ważne wydarzenia. Dzięki temu mamy pewność, że nic nie wyleci nam z głowy i o niczym nie zapomnimy. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz planerów w różnych formatach i stylach. Bez problemu wybierzesz odpowiedni model dopasowany do potrzeb danej osoby.

Dyfuzor

Zwłaszcza zimą, gdy w pomieszczeniach powietrze jest suche i duszące, bardzo pomocny będzie dyfuzor. Dodatkowo możesz do niego dokupić naturalne olejki zapachowe, które maja różne właściwości. Substancja o zapachu lawendy działa uspokajająco, natomiast olejek cytrynowy wspomaga na koncentrację. Do biura będą jak znalazł. Dyfuzory dostępne są w równych kształtach i kolorach. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, a z pewnością będzie się ładnie prezentować na szafce lub biurku.