glany

Glany to rodzaj obuwia, który ma wielu zwolenników, jak i przeciwników – głównie ze względu na dość charakterystyczny wygląd. Chcesz zamówić swoje pierwsze glany, ale wciąż masz wątpliwości? Z jednej strony bardzo podoba Ci się ponadczasowy krój tych butów, jednak obawiasz się, czy aby na pewno będziesz zadowolony? Przedstawiamy fakty i mity dotyczące glanów.

Obuwie tylko dla mężczyzn?

Czasy, kiedy glany były kojarzone jedynie z obuwiem dla mężczyzn, bezpowrotnie minęły. Obecnie widok kobiety, która na nogach ma założone glany, nikogo nie powinien dziwić. Jeśli szukasz wygodnych i solidnych butów, to niezależnie od Twojej płci, glany z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

“Moda to wspaniała zabawa! Dlatego glany to świetny sposób na wyrażenie swojego charakteru poprzez stylizację. To wygodne, solidne buty, które zdobywają serca kobiet i mężczyzn. Są przeznaczone dla każdego, kto szuka oryginalnego obuwia” – mówi pracownik sklepu internetowego z obuwiem STEEL.

Zatem nie zastanawiaj się dłużej i zacznij rozglądać się za krojem i kolorem, który skradnie Twoje serce. Dobre jakościowo glany pozwolą Ci na stworzenie wielu wyjątkowych i zarazem odważnych stylizacji.

Glany – znak rozpoznawczy grup subkulturowych?

Jeśli wydaje Ci się, że glany zarezerwowane są jedynie dla miłośników mocnej muzyki, to jesteś w ogromnym błędzie. Obecnie ten rodzaj obuwia może nosić każdy, kto ceni sobie oryginalny styl idący w parze z wygodą. Oczywiście, jeśli lubisz słuchać metalu lub rocka i lubisz wyrażać swoje muzyczne upodobania poprzez wygląd, glany z pewnością powinny znaleźć się w Twojej garderobie. Słuchasz innego rodzaju muzyki, a te buty po prostu Ci się podobają? Spełnij swoje modowe marzenie i kup glany, które będziesz dumnie nosić! Możesz połączyć je z sukienką, dżinsami, a nawet z garniturem – pełna dowolność. Stwórz niepowtarzalne kreacje, których nie powstydziłby się nawet żaden znany stylista!

Skomplikowana i droga pielęgnacja? Kolejny mit!

Wiele osób odradza zakup glanów, podając jako argument skomplikowaną i drogą pielęgnację tego obuwia. Nic bardziej mylnego! Aby móc jak najdłużej cieszyć się swoimi wymarzonymi masywnymi butami, wystarczy o nie systematycznie dbać – jak o każdy inny rodzaj obuwia. Glany skórzane to niezwykle solidne i niezniszczalne buty, które wystarczy przecierać wilgotną szmatką lub preparatem przeznaczonym do czyszczenia naturalnej skóry. Specyfiki te nie są drogie. Dostaniesz je w każdym sklepie obuwniczym, a dodatkowo możesz wykorzystać je do pielęgnacji innych rodzajów obuwia. Glany to buty, które zdecydowanie mają więcej zalet niż wad, a większość stwierdzeń to, na szczęście, wymierające mity.