Halloween

Zbliża się Halloween. W tym dniu bawimy się z duchami, potworami i innymi strachami. Aby zabawa była udana, stwórzmy w naszych wnętrzach odpowiedni nastrój. Oryginalnie udekorowane mieszkanie pozwoli lepiej wczuć się w klimat strasznego święta i poczuć upiorne dreszcze na własnej skórze! Puśćcie więc wodze fantazji korzystając z naszych propozycji.

Ozdoby z dyni na różne sposoby

Halloween niezmiennie kojarzy się z wydrążoną dynią, której straszna mina przerażająco świeci w ciemnościach. Oprócz wycinania w dyni wzorów, można ozdabiać ją również innymi technikami. Upiorną twarz na warzywie można namalować farbami lub ozdobić go innym motywem nawiązującym do Halloween. Może to być na przykład dynia ozdobiona świecącymi nalepkami i przewiązana czarną kokardą, lub udekorowana ściekającą farbą w kolorze czarnym czy złotym. Dynia powycinana w różne kształty doskonale sprawdzi się także jako osłonka na wazon lub doniczkę, a z miniaturowych wersji wyczarujemy piękne lampiony na stół.

Halloweenowa dekoracja stołu

Organizując w Halloween przyjęcie udekorujmy nastrojowo stół. Połyskujące świeczniki z dyni w połączeniu z czarnymi talerzykami w złote gwiazdki doskonale się sprawdzą. Do tego słomki do napojów z pająkiem, straszne serwetki – wszystko to sprawi, że nie tylko dzieci, lecz także dorośli poczują dreszczyk strachu i emocji. Zróbcie też straszne butelki i kubki na napoje z napisem „trucizna” lub ozdobione trupią czaszką.

W sklepach internetowych znajdziecie również dekoracyjne rozety do zawieszenia u sufitu nad stołem, bibułkowe girlandy w czarne pająki lub białe duszki, czarne lub pomarańczowe balony z trupią główką.

Halloween

Upiorny nastrój we wnętrzu

Jak się bawić, to na całego! Halloweenowe banery na ścianę, konfetti w kształcie pająków i nietoperzy, potworne maski i przebrania oraz inne gadżety znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

Zawieście nad drzwiami sztuczną pajęczynę, ustawcie na meblach pomarańczowe wazony z wydrążonej dyni z czarnymi różami z bibuły, a wejścia niech strzeże czarny kot ze świecącymi na złoto oczami.

Przygotujcie również upiorne torebki na słodycze i rozdawajcie cukierki i psikusy. Kto skusi się na zjedzenie żelka z torebki podpisanej „żabie oczy” lub „pajęcze główki”? Lizaki duszki w białej gazie związanej czarną wstążką będą nie lada atrakcją. Upiorom można dokleić oczy. Cukierki zapakujcie w lniane lub bawełniane woreczki pomalowane w czarne pająki lub spryskane pomarańczową, czarną i czerwoną farbą. Ozdóbcie torebki według własnego pomysłu i bawcie się dobrze