hotel

Imprezy firmowe. Z czym nam pracownikom najczęściej się kojarzą? Z rozrywką oczywiście. Bo to z reguły towarzyskie spotkania przy drinku na mieście. Czy imprezy integracyjne można wnieść na jeszcze wyższy poziom? Tak, można je przenieś do hotelu w malowniczym miejscu. To jak urlop i integracja z kolegami z pracy w jednym.

Impreza integracyjna? Hotel nad jeziorem to jest to!

Zabawa w plenerze, klimatyczne ognisko, impreza na sali, przyjęcie na tarasie? Do tego open bar, bufet szwedzki i atrakcje dla gości. Tak może wyglądać impreza integracyjna dla pracowników. Zapomnijmy o nudnych spotkaniach w sali szkoleniowej z wystąpieniami kierowników. Chociaż, zgadzamy się takie oficjalne elementy integracji pracowniczej, również są potrzebne. Gdzie zatem organizować spotkania pracowników, by były to efektywny i atrakcyjny czas dla załogi?

Dotychczas omijaliście szerokim łukiem hotele biznesowe? Bo za drogo, bo za daleko. To nie do końca prawda. Hotele biznesowe to ośrodki doświadczone w organizacji eventów dla firm. Pracownicy doskonale wiedzą, jak efektywnie wypełnić czas integracyjny. Zadbają nie tylko o  posiłki i zakwaterowanie, ale również o aktywności związane z szeroko pojętą integracją. Impreza integracyjna w hotelu wcale nie musi rujnować Was finansowo. Ostateczna cena zależna jest od wielu czynników takich jak: ilość gości hotelu, ilość posiłków, nocleg, ilość atrakcji.  

Co hotel to inna oferta i cena. Dlatego warto wysłać kilka ofert z prośbą o wyceny. Nasza wskazówka? Podaruj swoim pracownikom integracyjny urlop. Jak to zrobić? Wybrać hotel, którego lokalizacja nawiązuje do wakacyjnych wyjazdów. Jednym z takich miejsc jest m.in. Centrum MOLO.

Hotel położony w samym centrum Polski, tuż nad jeziorem Sulejowskim.  Tylko sobie wyobraźcie, jak wyśmienicie będziecie się bawić na integracji w takim hotelu?

Na jakie pomysły na integrację możecie liczyć? Oto kilka wariantów, jakie proponują hotele specjalizujące się w organizacji integracji:

  • warsztaty kulinarne
  • zabawy typu team building
  • warsztaty z kreatywności
  • gra „miejska” na terenie kompleksu hotelowego
  • terenowe zmagania grupowe
  • wieczorna dyskoteka z bankietem
  • grill lub ognisko

Opracowaniem scenariuszy oraz przygotowaniem wszystkich elementów zajmie się zespół hotelu. Więc to naprawdę spore ułatwienie. Ekipa z firmy przyjeżdża na gotowe i to dosłownie.