trzylatek

Musisz wiedzieć, że Scoot and Ride Blueberry to sprzęt, który nadaje się dla dzieciaków zarówno rocznych, jak i pięcioletnich. zastanawiasz się, jak to możliwe? Jego innowacyjna budowa sprawia, że jest bardzo funkcjonalny! Może być zarówno jeździkiem, jak i hulajnogą. To robi wrażenie, prawda? My wiemy, że tak – dlatego też pozwolimy sobie opowiedzieć Ci nieco więcej. Zapraszamy dalej!

Dla dziecka w każdym wieku

Scoot and Ride Blueberry to hulajnoga, która dla młodszych dzieci może być również jeździkiem. Takie rozwiązanie ma wiele zalet: po pierwsze, sprzęt rośnie razem z dzieckiem; po drugie, rozwija jego motorykę i równowagę. Ten sprzęt da się regulować w obydwóch trybach, dlatego też możesz mieć pewność, że posłuży Twojemu dziecku przez długie lata!

Co więcej, nie ma szans, aby dziecko się nim znudziło. Ta doskonała zabawa będzie trwać i trwać! Obawiasz się, że maluch jest za mały i nie skorzysta z hulajnogi-jeździka? Nie martw się.

Scoot and Ride Blueberry – bezpieczna zabawa

Przypominamy, że przy każdej zabawce tego typu niezbędny jest kask! Dlatego też nigdy nie pomijaj tego kroku. Zaprocentuje on też w przyszłości, gdy Twoje dziecko będzie mieć wyrobiony nawyk jeżdżenia w kasku właśnie, czy to na hulajnodze, czy rowerze.

Scoot and Ride Blueberry jest bardzo stabilna! Rozstawione kółka pozwalają na utrzymanie równowagi, a dzięki temu, że są odpowiednio grube, niestraszne im żadne wyboiste tereny. Hulajnoga–marzenie! Co więcej, wyposażona została w antypoślizgowe koła, dzięki czemu jazda jest jeszcze bezpieczniejsza. To nie jedyna ich zaleta – są również ciche, dzięki czemu rodzice nie będą uświadczać hałasu podczas dziecięcej zabawy. A wiemy doskonale, że to bardzo istotna kwestia!

Hulajnoga wykonana z solidnych materiałów wysokiej jakości. Użytkowana zgodnie z przeznaczeniem będzie służyć przez długie lata, rosnąć razem z dzieckiem i co najważniejsze – pozwoli na bezpieczną zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Trening umiejętności motorycznych

Hulajnogę dziecko sterować będzie balansując ciałem, co wpłynie na rozwój umiejętności motorycznych dziecka. Będzie też doskonałym treningiem równowagi. Jak wiemy, takie ćwiczenia warto wykonywać jak najwcześniej. Tutaj rozwój przyjdzie w całości dzięki zabawie. Takie sposoby nas ogromnie cieszą!

Scoot and Ride Blueberry – łatwe w przechowywaniu

Producenci chcieli stworzyć coś, co posłuży dziecku przez lata. Dlatego też musieli wziąć pod uwagę również kwestię przechowywania! Scoot and Ride Blueberry nie wymaga narzędzi, a także nie zajmuje dużo miejsca. Dla nas to strzał w dziesiątkę!