SPA hotel magellan

Tuż po gorącym okresie wakacyjnym, kiedy to opalenizna znika z Twojego ciała, warto zadbać o skórę i nastrój. Polska jesień może być naprawdę piękna! Kiedy, jak nie teraz, udać się na wypoczynek i zregenerować się w luksusowym SPA? Nie musisz jechać daleko, położony w najpiękniejszym zakątku, otulinie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Warszawą, Łodzią i Kielcami, Hotel Magellan przygotował dla Ciebie specjalne promocje!

Po lecie, tuż przed zimą

W okresie zmian, po gorącym lecie i przed mroźną zimą, nasza skóra potrzebuje szczególnego traktowania. Wymęczona działaniami promieni słonecznych, tracąca brązową barwę, przygotowuje się przed nadejściem mrozu. Kiedy jak nie teraz należy o nią zadbać. masaże, olejki i specjalistyczne preparaty – tego najbardziej potrzebujesz. Zregeneruj się na jesieni! Oddaj się w ręce profesjonalnych masażystów!

Jesień to nie czas przepełnionych hoteli, krzykliwych wieczorów czy wypełnionych dni po brzegi atrakcjami. Jesień to czas spokoju, relaksu, błogiego lenistwa. To także szansa na przygotowanie się na nastanie zimna. Wygrzej się podczas cudownych zabiegów, zjedz zdrowe posiłki, odpocznij ciesząc oczy wspaniałymi widokami. Odpocznij, zwolnij, wycisz się. Jesień – to czas specjalnie dla Ciebie!

Leniwa niedziela w SPA

Nie szukaj wymówek. Wiemy, że pracujesz i nie masz czasu. Wierzymy jednak, że w codziennym pośpiechu jesteś w stanie zatrzymać się na weekend. To specjalnie dla Ciebie w Hotelu Magellan przygotowaliśmy ofertę Leniwa niedziela w SPA. Takiej okazji nie możesz zaprzepaścić. Jak możesz pozwolić sobie nie skorzystać z masażu pleców za 10 zł!

A to nie jedyne atrakcje jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Zabiegi na twarz, peelingi ciała, masaże relaksacyjne czy lecznicze a także hydroterapia czy depilacje to nie same zabiegi. To prawdziwe rytuały, dzięki którym poczujesz się bosko! A do tego jeszcze pełna paleta zabiegów dodatkowych: manicure, pedicure, henna, depilacja, makijaż. Po zabiegach pielęgnacyjnych możesz udać się wprost na basen. W przezroczystej czystej wodzie zapomnisz o otaczającym świecie i poczujesz się jak w ciepłym potoku. Stając pod kaskadą wodną lub wchodząc do dużego jacuzzi wymasujesz ciało, które ogrzejesz w jednej z naszych saun. Dla osób chcących spędzić czas aktywnie bogata oferta zawiera nie tylko pływanie na basenie sportowym, ale także zajęcia Aquafitness, Body Ball czy Nordic Walking.

Jesienny weekend tylko z Hotelem Magellan

Na jesienny weekend, na wypoczynek, zaprasza Hotel Magellan. Tu odnajdziesz pełnię harmonii. Wystrój wnętrz dobraliśmy tak aby było komfortowo, jak w domu. Nawet najdrobniejsze elementy mają swoje miejsce. Wszystko tworzy spójną całość i wspólnie dba o Twój dobry nastrój. To prawdziwa świątynia ciała, umysłu i ducha. Sprawdź!

Specjalnie przygotowana oferta obowiązuje od 1 października 2020 i trwać będzie do końca roku. Za 239 zł otrzymasz nocleg w luksusowym hotelu, pełne wyżywienie, opiekę animatora nad dziećmi i liczne atrakcje. Za ofertę możesz zapłacić przy użyciu bonu turystycznego.