klapki na koturnie

Każda kobieta wie, że w dużej mierze to właśnie buty gwarantują świetny wygląd i uzupełnienie całej stylizacji. O ile w porze zimowej, panie zwykle nie mają problemu z wyborem odpowiedniego modelu obuwia, o tyle latem zaczynają się prawdziwe problemy. W momencie kiedy temperatury na zewnątrz sięgają 20 stopni, panie szukają butów, które zapewnią im przewiewność, a jednocześnie także i świetny wygląd. Szczególne zainteresowanie wzbudzają klapki na koturnie. Jednak jak można je nosić?

Klapki na koturnie idealne do stylu boho

Styl boho to nie tylko sposób na modne i nowoczesne zaaranżowanie wnętrza. To również coraz chętniej wykorzystywany styl w odniesieniu do kreowania stylizacji. Cechuje się on przede wszystkim lekkością i zwiewnością, a także nawiązaniem do naturalnych kolorów. Klapki na koturnie – jeśli panie wybiorą zdobienie koturny np. grubym sznurem – będą idealnie uzupełniały spódnicę w tylu maxi, wykonaną z lekkich materiałów. Co więcej takie klapki na koturnie świetnie sprawdzą się w przypadku nieco niższych kobiet, gdyż skutecznie dodadzą im centymetrów. Przy pomocy klapek na koturnie można więc nie tylko znacznie wydłużyć swoją sylwetkę, ale jednocześnie skomponować stylizację zgodną z wymaganiami stylu boho w modzie damskiej.

Klapki na koturnie uzupełnieniem eleganckiej stylizacji z krótkimi spodenkami

Krótkie spodenki to absolutny wyznacznik letniego stylu. Każda kobieta bowiem docenia możliwość wyeksponowania zgrabnych nóg. Jednak krótkie spodenki dla pań były od zawsze wyznacznikiem dość luźnych i młodzieżowych stylizacji. Z pomocą klapek damskich na koturnie panie jednak mogą zamieć banalną stylizację z krótkimi spodenkami, w prawdziwie elegancki look. Co więcej klapki na koturnie przepięknie wydłużą nogi i nadadzą całej sylwetce idealnych proporcji. Panie dodatkowo mogą pokusić się o kapelusz z dużym rondem, który dodatkowo podkreśli klasyczny charakter outfitu.

Klapki na koturnie wyznacznikiem letniego komfortu

Nie da się ukryć, że buty na obcasie, choć pięknie się prezentują, to jednak nie są wygodne. Szczególnie latem wysokie obcasy mogą paniom skutecznie doskwierać. Właśnie dlatego warto postawić na modne i wygodne klapki na koturnie. Dzięki nim kobiece stopy będą mogły po prostu odpoczywać, a panie w dalszym ciągu zachowają ten elegancki pierwiastek, na którym im tak bardzo zależy. Klapki na koturnie od wielu już sezonów utrzymują się w czołówce trenów w modzie damskiej. Z pewnością warto posiadać chociaż jedną parę i cieszyć się wygodą oraz dobrym wyglądem w sezonie letnim.