tantra

Niejednokrotnie słyszymy w życiu określenie, że jakaś kobieta jest lub nie jest kobieca, że jakiś mężczyzna jest lub nie jest męski. Co to znaczy, że ktoś nie jest męski lub że kobieta może być mało kobieca? Wiele osób słysząc gdzieś kiedyś takie słowa o sobie traci wiarę w siebie, traci poczucie własnej wartości, traci czasem nawet sens życia i istnienia, bo skoro jestem mało kobieca, to jestem mniej warta, albo skoro jestem mało męski, to znaczy nie mogę czuć się w pełni mężczyzną i jestem nic nie wart.

Wszystkie te określenia, wszystkie te słowa wypowiadane o kimś, tak naprawdę nie mają najmniejszego znaczenia i są nic nie warte. Określanie, że ktoś jest mało kobiecy, czy mało męski to zaetykietowanie i zaszufladkowanie wg narzuconych norm społecznych. Każda kobieta jest kobietą a każdy mężczyzna jest mężczyzną bo takimi się urodzili i każdy ma piękno w sobie i ludzką energię i wyraża SIEBIE, nie zależnie jak wygląda, jak się ubiera i zachowuje. Każdy ma nie energię kobiecą, czy męską, tylko energię ludzką. Nie możemy przyjmować ciosów przykrych określeń odgórnie przyjętych wg jakichś tam norm społecznych, bo one nas krzywdzą i niszczą. Odetnijmy się od tego, bądźmy wolni w swojej wierze, przekonaniach, poczuciu własnej wartości i własnym Ja. Kochajmy, szanujmy, poczujmy że jesteśmy piękni – uwierzmy w to, możemy uprawiać seks tantryczny mając poczucie własnego ciała i własnej intymności. Poczujmy siebie takimi jakimi jesteśmy i pokochajmy to.

Tak, jesteśmy piękni zewnętrznie i wewnętrznie – duchowo. Otwórzmy się na to.

Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś obudzić w sobie tę energię, chcesz zobaczyć swoje piękno, otworzyć na nie oczy w pełni i dostrzec to, co masz w sobie, lecz nie masz na tyle sił, aby zrobić to samodzielnie, koniecznie umów się na sesję masażu energetycznego w Świątyni Tantry Kala Luna Temple, którą możemy też znaleźć w internecie pod adresem https://www.kalalunatemple.com.pl i którą prowadzi od lat dyplomowana nauczycielka i mistrzyni Tantry Kaulickiej – Luna.

Umów się na masaż energetyczny, który otworzy przed Tobą wiele nowych doznań, których jeszcze nie doświadczyłaś lub nie doświadczyłeś.

Seks tantryczny

Wiele osób zmagających się z osobistymi problemami i narzuconymi odgórnie określeniami dotyczącymi ich wyglądu czy zachowań, szufladkującymi je, staje się nieczuła i zamyka się w sobie – psychicznie, duchowo, emocjonalnie. Intymność, świadomość własnego ciała, energia seksualna, gdzieś zostaje stłamszona i uśpiona, przygnieciona problemami i traumami. Przestajemy czuć samozgodność ze sobą, rozdzielamy się wewnętrzne, zrzucamy w otchłań swoją seksualność.

Abyś mógł lub mogła praktykować seks tantryczny, musisz zatroszczyć się o seksualną samozgodność ze sobą. Musisz znów poczuć wewnętrzną energię, obudzić ją, rozwijać swoje intymne pasje i przede wszystkim zaufanie do samej lub samego siebie. Porzuć wyuczone i narzucone nawyki i przymusy, które nakazują Ci podążać w intymność wbrew sobie. One odgórnie Cię nakierowują, stawiają pod przymusem na narzuconej Ci drodze, choć nikt nie pyta, czy chcesz nią iść. Podążaj swoją tantryczną seksualną ścieżką bez słuchania tego, jak powinno wyglądać twoje seksualne szczęście.

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś doświadczyć tantrycznego Masażu Miejsc Intymnych, umów się na taką ceremonię – na terapię przyjemnością, a nie podnieceniem. To specjalistyczny masaż w którym rozmasowywane są całe miejsca intymne kobiety – masaż Yoni i mężczyzny – masaż Lingam. Możesz i powinieneś lub powinnaś w pełni otworzyć się na to, niech puszczą bariery, zahamowania, blokady, poczuj się w pełni swobodnie, nastaw się na otrzymywanie, skup się na sobie i swoich doznaniach, poczuj w pełni siebie, uzdrów swoje miejsca intymne, uwolnij energię i podążaj swoją tantryczną seksualną i intymną ścieżką wg własnego odczucia i własnego pragnienia.

(artykuł sponsorowany)