Korekcyjne okulary przeciwsłoneczne - przygotuj się na wakacje i wybierz soczewki dla siebie

Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim – piękna, słoneczna pogoda. W tym czasie szczególnie musimy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej oczu. Warto wcześniej pomyśleć o zakupie dobrej pary przeciwsłonecznych okularów. Ale co zrobić, gdy borykamy się z wadą wzroku? W takim przypadku okulary przeciwsłoneczne bez korekcji nie stanowią dobrego rozwiązania.

Jeżeli poszukujesz idealnie dopasowanych do wszystkich Twoich oczekiwań przeciwsłonecznych okularów korekcyjnych, które nie ograniczają Twojej swobody, ale otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości, nie możesz przegapić oferty SEIKO, w której znajdziesz wielozadaniowe soczewki okularowe.

Wypróbuj najcieńsze na świecie soczewki polaryzacyjne

Standardowe soczewki przeciwsłoneczne różnią się od soczewek polaryzacyjnych. Te drugie zapewniają komfort widzenia poprzez odpowiednie ustrukturyzowanie światła, które w przypadku standardowych soczewek przeciwsłonecznych może zaburzać nasze widzenie, wywoływać dyskomfort i powodować zmęczenie naszych oczu. Soczewki polaryzacyjne potrafią zniwelować efekt oślepiających refleksów, dzięki czemu możemy cieszyć się wyraźnym widzeniem. Dzięki swoim właściwościom soczewki okularowe świetnie sprawdzą się podczas prowadzenia samochodu, gdy mamy do czynienia z silnym światłem słonecznym odbijającym od powierzchni drogi. Poza tym poprawiają komfort widzenia w trakcie odpoczynku nad wodą.

W ofercie SEIKO znajdziesz niezwykle cienkie, lekkie i stylowe soczewki polaryzacyjne SEIKO PolarThin. To model, z którym stworzysz swój niepowtarzalny styl, ponieważ możesz je dopasować do każdego typu opraw. SEIKO PolarThin chronią oczy przed promieniowaniem UV, a także poprawiają widzenie barw i kontrast, co w trakcie letniego wypoczynku wzmocni pozytywne doświadczenia.

Soczewki fotochromowe – ochrona oczu przed światłem, gdziekolwiek jesteś

Jeśli chcesz zabezpieczyć oczy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych i jednocześnie wyróżnić się w tłumie, manifestując swój indywidualny styl, na pewno zainteresują Cię okularowe soczewki fotochromowe. Reagują one na światło i pod jego wpływem przyciemniają się, co znacząco poprawia wygodę w słoneczne dni bez utraty ostrości widzenia. Naszą propozycją dla osób poszukujących takiego rozwiązania są soczewki SEIKO Sensity 2 i Sensity Dark, które jednocześnie zmieniają barwę w rekordowym czasie i służą do korekcji wady wzroku. Wystarczy zaledwie 30 sekund, aby przyciemniły się pod wpływem promieniowania UV. To nowy wymiar soczewek fotochromowych – SEIKO Sensity 2 rozjaśniają się dwukrotnie szybciej w porównaniu do poprzedniej generacji soczewek SEIKO Sensity,gdy wejdziesz do pomieszczenia. W ten sposób w jednej parze okularów możesz swobodnie funkcjonować na co dzień na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

Poznaj możliwości korekcyjnych soczewek przeciwsłonecznych SEIKO

Trudno czerpać przyjemność z lata, jeśli nie chronimy oczu przed promieniowaniem UV oraz ostrym światłem, które nie tylko irytuje, ale i pogarsza kondycję naszego wzroku. Nowoczesne i zaawansowane technologicznie przeciwsłoneczne soczewki okularowe SEIKO zapewnią Ci komfortowe widzenie – pełne barw, kontrastu i pozbawione nieprzyjemnych odblasków. Jednocześnie trwałe powłoki soczewek SEIKO są personalizowane, abyś mógł je dopasować do swojej osobowości. Możesz wybrać spośród 250 barwień powłoki lub zdecydować się elegancką, modną powłokę lustrzaną i dobrać ją do wyjątkowych opraw. A wszystko w trosce o oczy, o które warto zadbać w trakcie zbliżającego się lata.