mini kombajn kosmetyczny

Każdy salon kosmetyczny musi posiadać odpowiednie wyposażenie. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o meble, ale także o odpowiednie urządzenia kosmetyczne, dzięki którym można wykonać zarówno te podstawowe jak i te bardziej zaawansowane zabiegi.

To właśnie jakość sprzętów kosmetycznych, a także funkcjonalności jakie one oferują, wpływają na profesjonalizm salonu. Ofert rynkowa pod tym względem jest niezwykle bogata, jednak salony kosmetyczne powinny wyposażyć się przede wszystkim w mini kombajn kosmetyczny. Co warto o tym urządzeniu wiedzieć?

Czym jest mini kombajn kosmetyczny?

Mini kombajn kosmetyczny jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem. Śmiało można nazwać go multifunkcyjnym i niezwykle poręcznym, z racji tego, że łączy on w sobie funkcje różnych, mniejszych przyrządów.

Oczywiście na rynku występuje wiele różnych modeli mini kombajnu kosmetycznego, a więc można wybrać zarówno urządzenia mniej jak i te bardziej zaawansowane. Co ciekawe najbardziej rozbudowane kombajny potrafią połączyć w sobie funkcjonalność nawet dwudziestu urządzeń kosmetycznych.

Urządzenie to jednak jest nie tylko wielofunkcyjne, ale także niezwykle kompaktowe, więc z powodzeniem będzie można znaleźć na niego miejsce, nawet jeśli potrzebujemy go dopasować do gabinetu o niewielkim metrażu.

Jakie funkcje posiada mini kombajn kosmetyczny?

Wspomniane już zostało, że mini kombajn kosmetyczny jest połączeniem kilku lub nawet kilkunastu urządzeń. Wobec tego przy jego pomocy możemy przeprowadzić następujące zabiegi:

  • dezynfekcja skóry- czyli etap przygotowujący skórę do dalszych zabiegów
  • mikdodermabrazja– ścieranie zewnętrznych warstw naskórka
  • ultradźwięki- pobudzanie procesów regeneracyjnych skóry
  • peeling kawitacyjny- czyli oczyszczanie naskórka
  • sonoforeza- to zabieg polegający na manualnym wtłoczeniu substancji aktywnych
  • waponizacja- jest to tak zwana sauna dla twarzy, która przygotowuje ją do oczyszczania
  • mikromasaż- dzięki niemu można poprawić krążenie krwi i przepływ limfy

Czy mini kombajn kosmetyczny jest przeznaczony tylko do zabiegów na twarz?

Oczywiście mini kombajny kosmetyczne nie są urządzeniami, przy pomocy których można wykonywać zabiegi jedynie na twarz. Dzięki nim można przeprowadzić również niezbędne i różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na całe ciało.

Niemniej jednak niezwykle istotny staje się kwestia tego, jaki model zostanie wybrany. Bardziej zaawansowane urządzenia, analogicznie gwarantują większą funkcjonalność i odwrotnie.

kombajny kosmetyczne

Jak wybrać mini kombajn kosmetyczny?

Mini kombajn kosmetyczny z pewnością jest inwestycją przyszłościową. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego urządzenia, warto zastanowić się z jakich funkcji będziemy w salonie rzeczywiście korzystać.

Z pewnością- w zależności od charakterystyki salonu- mamy sprecyzowany zakres usług, a mini kombajn kosmetyczny powinien być odpowiedzią na te potrzeby. Często o wiele lepiej jest wybrać urządzenie w tej samej cenie, jednak z mniejszą ilością funkcji, w momencie kiedy pochodzi ono od sprawdzonego producenta.

Wówczas będziemy mieć pewność i gwarancję tego, że urządzenie jest w pełni profesjonalne. Wybierając idealny, dopasowany do potrzeb mini kombajn kosmetyczny, warto także zwrócić uwagę na to, czy urządzenie posiada odpowiednie certyfikaty. Stanowią one bowiem swoistą gwarancję niskiej awaryjności, a także skuteczności i bezpieczności przeprowadzanych z jego pomocą zabiegów.

Czy warto kupić mini kombajn kosmetyczny?

Mini kombajn kosmetyczny to z pewnością inwestycja, która zwróci się w przeciągu kilku miesięcy. Dlaczego?

Otóż to niepozorne urządzenie łączy w sobie funkcjonalność wielu sprzętów, a przy tym jest ono dość tanie. Co więcej, jego niewielkie wymiary świetnie wpasują się w nawet małe salony kosmetyczne i dalej będą zapewniać ogromną funkcjonalność.

Oczywiście najważniejszą kwestią jest postawienie na sprzęt od zaufanego producenta, by był on jak najwyższej jakości i wyróżniał się swoją profesjonalnością. Odpowiednio dobrany mini kombajn kosmetyczny z pewnością stanie się niezbędny w każdym gabinecie.