Piękne zaproszenia ślubne: eleganckie i klasyczne

Klasyka i elegancja nigdy nie wychodzą z mody. Bez względu na panujące trendy, wśród par przygotowujących się do ślubu zawsze znajdą się te, które wybiorą właśnie wesele w stylu eleganckim. Niemniej jednak – zaproszenia ślubne eleganckie sprawdzą się nie tylko przy klasycznych planach na ślub i wesele, ale również przy organizacji romantycznego ślubu w ogrodzie czy ekskluzywnej uroczystości w zabytkowym zamku.

Klasyczne zaproszenia ślubne emanują wdziękiem i wyróżniają się subtelnością. Są stonowane, ale jednocześnie pełne klasy dzięki użytym fontom, kolorom, prostym kształtom i ewentualnym dodatkom czy zdobieniom. Jeśli cenisz sobie szlachetne materiały i dodatki w dobrym guście, to eleganckie zaproszenia na ślub będą doskonałym wyborem. 

Czym wyróżniają się zaproszenia na wesele w stylu eleganckim? 

Zaproszenia ślubne eleganckie wyróżniają się przede wszystkim delikatnymi zdobieniami, wykorzystaniem neutralnych kolorów, czasami z dodatkiem złota lub srebra, dyskretnymi haftami, subtelnymi wstążkami. To właśnie te detale nadają niepowtarzalny charakter zaproszeniom i sprawiają, że papeteria ślubna staje się niezwykle elegancka w odbiorze

Eleganckie zaproszenia – przygotujesz je samodzielnie! 

Czy wiesz, że wcale nie musisz wydawać fortuny na zaproszenia ślubne? Dzięki nowoczesnym narzędziom, takim jak intuicyjny konfigurator Empik Foto, możesz samodzielnie stworzyć swoje własne zaproszenia ślubne bez większych trudności. Wybieraj spośród różnych wzorów, kolorów, czcionek i dodatkowych ozdób, a skomponujesz idealne zaproszenie oddające gust i styl – Twój oraz Twojej drugiej połówki. 

Dużym ułatwieniem jest fakt, że nie musisz przygotowywać projektu od zera. Jak jeszcze łatwiej możesz stworzyć klasyczne zaproszenia ślubne? Eleganckie szablony zaproszeń oraz pozostałych elementów ślubnej papeterii stanowią odpowiedź na to wyzwanie. Po prostu dostosuj gotowe szablony do swoich potrzeb! Nim się obejrzysz, do Twoich drzwi zapuka kurier z gotowymi zaproszeniami. 

Zaproszenia ślubne eleganckie – nie tylko na klasyczne wesele! 

Eleganckie zaproszenia ślubne świetnie pasują do wielu stylów ceremonii i przyjęć weselnych. Bez względu na to, czy decydujecie się na klasyczny ślub w kościele lub w urzędzie, czy też eleganckie przyjęcie w luksusowej sali bankietowej albo romantyczną uroczystość w ogrodzie, eleganckie zaproszenia ślubne staną się doskonałym uzupełnieniem całości. 

Warto pamiętać o zachowaniu spójności stylistycznej i estetycznej! Do zaproszeń dopasuj pozostałe elementy ślubnej papeterii: stylowe winietki, menu, podziękowania dla gości, a nawet numerki stołów. Nie musisz zamawiać ich od razu – gdy liczba oraz lista gości będzie już znana i potwierdzona, z łatwością domówisz dopasowane winietki czy etykietki na podziękowania. 

Jeśli wraz z najbliższą Ci osobą cenicie sobie klasykę, wysoką jakość i dbałość o detale, eleganckie zaproszenia ślubne będą dla Was najlepszym wyborem. Przygotujcie projekt samodzielnie i przeżyjcie wspólnie podniosłe chwile podczas wręczania swoim bliskim najpiękniejszych zaproszeń na Wasz ślub. Elegancja to zawsze dobry wybór!

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto