komputer dla dziecka
Dzieci dorastają, przestaje im wystarczać korzystanie z naszych laptopów, my zresztą też nie możemy bez przerwy im ich pożyczać, bo przecież mamy pracę do wykonania. Stajemy wtedy przed trudnym zadaniem wybrania komputera dla dziecka. Nowy, a może używany, laptop czy stacjonarny, z kartą graficzną tak żeby mógł grać czy może lepiej niech skupi się na nauce, jaki budżet przeznaczyć? Pytań jest wiele, a ja nie potrafię odpowiedzieć na wszystkie. Zamiast tego chciałem skupić się zaproponowaniu pewnego rozwiązania w postaci używanych sprzętów poleasingowych. Akurat tutaj zaproponowałbym biznesowy komputer stacjonarny, który jednak z łatwością można by przerobić na stację do grania w nawet najnowsze gry.

Poleasingowy sprzęt to najkrócej ujmując używany komputer pochodzący zazwyczaj z zagranicy sprowadzony przez polskie firmy zajmujące się sprzedażą takiego używanego sprzętu na nasz rynek. Leasing trwa zwykle trzy lata co sprawia, że używane komputer nie są wcale takie stare i wciąż pozostają na najwyższym poziomie wydajnościowym. Są to zresztą jednostki stworzone do długotrwałej i długoletniej pracy więc przy tym pozostają niezawodne. Firm sprzedających poleasingowe komputery stacjonarne jest wiele, ale jednym z najdłużej działających na rynku jest krakowska firma amso.pl, która doskonale zna potrzeby klientów i stworzyła ofertę właściwie dla każdego w tym dla dzieci. Dlatego właśnie warto wybrać komputery poleasingowe

Zależnie od potrzeb, budżetu czy wieku dziecka możemy oczywiście wybrać różny sprzęt. Pierwszy komputer nie musi być maszyną do profesjonalnego grania w gry, a zwykłym komputerem do odrabiania lekcji. Możliwości wyboru jest dużo, bo i asortyment sklepu jest olbrzymi. Podstawowy komputer poleasingowy to wydatek nawet zaledwie 300 zł, ale można również wydać i 2500 jeżeli chcemy mieć maszynę na, której swobodnie można grać w gry i zajmować się obróbką filmów czy zdjęć. Takie używane komputery mają jednak jedną bardzo dużą zaletę – nawet jeżeli na początek zainwestujemy niewiele, nic nie stoi na przeszkodzie by w przyszłości rozbudować taki komputer o kolejne podzespoły, dołożyć pamięci RAM, dodatkowe dyski czy zupełnie nową kartę graficzną. To oznacza, że wraz z wiekiem dziecka można też modyfikować komputer do jego potrzeb. A w zaprzyjaźnionym sklepie amso, można znaleźć wszystko czego potrzebuje dziecko: kamerka do zdalnej nauki, gamingowe myszki czy klawiatury, monitory zarówno do grania jak i po prostu do nauki, podzespoły takie jak ram, dysk czy nowe karty graficzne. To znaczy, że raz kupując w amso.pl nie trzeba potem szukać w innych sklepach i martwić się czy to na pewno będzie kompatybilne, ponieważ spokojnie można zapytać sprzedawców czy to będzie ze sobą dobrze działało.

Szukając więc pierwszego komputera dla dziecka nie musimy łapać się za głowę i zastanawiać jak duże będą to wydatki, alternatywne rozwiązania są tuż obok nas – to poleasingowe komputery – i warto je wykorzystywać. Zwłaszcza, że ten rynek w trosce o klienta musi dbać o jakość sprzedawanego przez siebie sprzętu jak nikt inny. W amso.pl to rozumieją i dbają o to by sprzedawany przez nich sprzęt działał bez zarzutu jak najdłużej dając dwunastomiesięczną gwarancję i oferując serwis nawet po gwarancji. Jeżeli jesteście z miast takich jak Kraków, Warszawa, Lublin, Łódź, Katowice, Zabrze czy Rzeszów to na pewno warto podejść do sklepu stacjonarnie i uzyskać najlepsze porady, ale osoby z innych rejonów Polski nie muszą się niczym martwi, sklep internetowy działa również bez zarzutu oferując nawet wideorozmowy przez Skype tak by doradzić jak najlepiej.