portfele damskie

Kobiety dbają o to, aby akcesoria, które posiadają, wyglądały możliwie najciekawiej. Dlatego też regularnie wymieniają zarówno torebki, jak i portfele na nowe, aby nadążać za najnowszymi trendami panującymi w kraju i na świecie. Wybór odpowiedniego modelu nie należy do najłatwiejszych, bowiem na rynku znaleźć można wiele doskonale prezentujących się egzemplarzy. Które z nich wydają się być najbardziej optymalnym rozwiązaniem? Jakie trendy można wskazać na sezon jesień-zima 2020/2021? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kopertówki

Zdecydowanie najbardziej modne portfele damskie w tym sezonie. Co ciekawe, w dużym stopniu przypominają kopertowe torebki i co więcej, wykorzystywane są w podobny sposób, dzięki czemu mamy do czynienia z dużą funkcjonalnością. Jeden produkt, natomiast może być zarówno portfelem, jak i mini torebką. Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Tego typu portfel damski charakteryzuje się przede wszystkim dość dużymi rozmiarami, a także eleganckim, dopracowanym wykończeniem, co w połączeniu z odpowiednio dobraną kreacją gwarantuje idealną stylizację. Są częściowo rozkładane, dlatego też bez żadnych problemów jesteśmy w stanie przechowywać tam drobne dokumenty, karty kredytowe. Jeśli kobieta uwielbia połączenie nowoczesności z klasyką, wówczas jest to rozwiązanie specjalnie dla niej. Tego typu portfel damski będzie doskonale się prezentował zarówno podczas oficjalnych spotkań, gdzie każdy ubrany jest elegancko, szykownie i gustownie, jak i podczas spaceru ze znajomymi.

Czerwony portfel składany

Czerwone, składane portfele damskie są równie popularne, co wcześniej przytoczone kopertówki. W tym przypadku także mamy do czynienia z ogromną ilością różnych modeli, dlatego wybór nie należy do najłatwiejszych. Kobiety chętnie sięgają po czerwony kolor, który odznacza się spośród pozostałych i gwarantuje ciekawy design. Istnieje wiele rozmiarów, a dużo w tym przypadku zależy od indywidualnych preferencji kobiety, a także od tego, kiedy będziemy tego typu portfel nosić. Z reguły składają się na dwie, albo 3 części. Nie zapominajmy jednak o tym, że czerwony portfel składany powinien mieścić się do kieszeni spodni, bowiem to właśnie w tym celu są produkowane. Natomiast w przypadku większych rozmiarów albo mniejszych kieszeni spodni, warto nosić taki portfel w torebce albo plecaku. Oczywiście podobnie jak w poprzednim przypadku, portfel składany ma dość dużo miejsca wewnątrz, dzięki temu możliwe jest pomieszczenie ogromnej ilości gotówki, kart płatniczych lub dokumentów. Jest to portfel damski, z którego kobiety najchętniej korzystają podczas mniej oficjalnych spotkań, np. z przyjaciółmi lub w trakcie robienia zakupów, ze względu na dużą funkcjonalność tego typu modelów.

czerwony portfel damski

Portfele na zamek

Portfele na zamek, często nazywane piórnikami, zapinane są z reguły dookoła zamkiem błyskawicznym. Jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, które w połączeniu z ciekawą kreacją prezentuje się doskonale, niezależnie od miejsca i okazji, na której się pojawimy. W tym przypadku ponownie mamy do wyboru stosunkowo dużo rozmiarów, jednakże z reguły charakteryzują się znaczną wielkością. Mówi się, że mają mniej formalny charakter, niż wcześniej przytoczone kopertówki. Wnętrza są bardzo odmienne, jednak regularnie kobiety spotykają się z zapinaną kieszonką, w której to znajdują się monety. Dodatkowo znaleźć można wiele innych przegródek, do których bez większych problemów schowamy prawo jazdy, dowód osobisty, karty kredytowe, kalendarzyki, a nawet zdjęcia najbliższych. Kobiety najczęściej wybierają ten portfel ze względu na to, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Nie można zapominać o tym, że utrzymanie w nim porządku nie jest niczym wymagającym, dlatego też znalezienie wszelkich przedmiotów nie sprawia najmniejszych problemów. Dodatkowo ze względu na solidne zapięcie kobieta może być pewna, że nie zgubi gotówki lub innych elementów wewnątrz portfela.

W jaki sposób dobierać portfel damski?

Kiedy już wiemy, jakie portfele damskie będą cieszyć się największą popularnością, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, na podstawie których możliwe jest podjęcie ostatecznej decyzji. Przede wszystkim istotny jest materiał. Najczęściej portfele wykonywane są z gładkiej w dotyku skóry naturalnej. Jest to jak najbardziej rozsądny wybór, jednakże do wyboru kobieta ma także skórę ekologiczną, egzotyczną, zamsz, canvas, nylon, plastik i polyester. Istotny jest dobór odpowiedniego koloru, który powinien rzucać się w oczy, jednakże wszystko z umiarkowaniem i pewną dozą zachowawczości. Warto zastanowić się nad tym, jakie przedmioty będą przechowywane w portfelu, jak dużo gotówki ze sobą nosimy, ile przegródek będziemy potrzebować. Dodatkowo nie można zapomnieć o najbardziej optymalnym dla nas rozmiarze. Kiedy odpowiemy sobie na powyższe pytania, z pewnością będziemy w stanie podjąć ostateczną decyzję, co do zakupu portfeli damskich.

Modne portfele damskie, męskie a także inne produkty galanterii skórzanej znajdziesz na Skorzany.com