plener

Wesele to duża impreza, na przynajmniej kilkadziesiąt osób. Mało kto więc decyduje się na zrobienie przyjęcia we własnym domu, tylko zwykle na ten cel wynajmuje się przestronną salę. Atrakcyjne warunki dla biesiadników zapewnia Rancho pod Bocianem, ośrodek bardzo blisko Warszawy, w dogodnej, malowniczej lokalizacji

Efektownie przygotowana sala weselna

Rancho pod Bocianem sala bankietowa jest na tyle duża, że da się w niej przygotować wesele nawet dla 200 gości. Ośrodek zapewnia wystrój sali, uzgodniony oczywiście wcześniej z młodą parą. Sala ma profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu muzyka jest dobrze słyszalna w każdym miejscu, a nastrój udaje się stworzyć nie tylko z pomocą dekoracji, ale i odpowiednio dobranego światła.

Posiłki są przygotowywane przed doświadczonych kucharzy, a menu zadowoli zarówno miłośników tradycji, jak i osoby preferujące bardziej wyszukane smaki. Drugiego dnia mogą być zorganizowane poprawiny, z równie smakowitą kuchnią i dodatkowymi atrakcjami. Rancho jest także odpowiednim miejscem na świętowany wcześniej wieczór panieński lub kawalerski.

Wesele w plenerze

Szczególną propozycją dla nowożeńców jest przyjęcie weselne odbywające się w plenerze. Rancho pod Bocianem dysponuje bardzo rozległymi, pięknymi terenami zielonymi, a w ośrodku zorganizować można także samą ceremonię ślubną. Posiłki podawane są na świeżym powietrzu – Chata Rybaka jest w stanie pomieścić setkę gości, a na jeszcze większe wesele odpowiednia będzie pięknie wykończona Chata Grillowa.

Ślub i wesele w plenerze najlepiej zaplanować na sezon letni, a jeśli pogoda w tym szczególnym dniu nie dopisze, obsługa Rancha zadba o to, by nawet brzydka aura nie zepsuła ważnej uroczystości.

Nocleg dla wszystkich gości

Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wynajmowanie sali weselnej w miejscu, gdzie można również zapewnić gościom nocleg. W przypadku dużego wesela przynajmniej część gość pochodzi z innego miasta, a mało kto chce tuż po zakończeniu zabawy od razu wracać do domu. W Rancho można wynająć pokoje dla ponad setki osób, co jest bardzo wygodną opcją, bo goście w każdej chwili mogą się udać na spoczynek, bez martwienia się o dojazd do odległego hotelu. Specjalnie przygotowany pokój czeka także na samą parę młodą.