Redukcja zaczerwienień

Pozbądź się zaczerwienień skuteczniej z NABU!

Nie wychodzisz z domu bez makijażu, bo wciąż martwisz się o zaczerwienienia na twarzy? Nie Ty jedna! Możesz jednak łatwo pozbyć się tego problemu dzięki NABU – nowoczesnemu serum, które niweluje zaczerwienienia aż trzy razy skuteczniej niż inne produkty.

Dlaczego na skórze pojawiają się zaczerwienienia?

Skóra z zaczerwienieniami nie może nie wyglądać najlepiej. Warto jednak zrozumieć powstały problem, aby znaleźć skuteczne rozwiązanie. Czerwone plamy na skórze, rozszerzone naczynka na policzkach lub też duże rumieńce będą się u Ciebie pojawiać, jeśli Twoja cera jest wrażliwa, płytko unaczyniona. Nie musisz mieć jasnej karnacji, by mieć ten problem – nadmierne zaczerwienienia występują bez względu na odcień skóry, zarówno u panów, jak i u pań.

Zaczerwienienia mogą pojawiać się częściej przy ekspozycji na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak: silne nasłonecznienie, chłodny wiatr, niektóre składniki kosmetyków, gorące kąpiele, a nawet pikantne potrawy i alkohol.

Nie jest to niestety problem, który mija z czasem. To stała cecha cery, wynikająca z płytko osadzonych naczynek, często dziedziczona po poprzednich pokoleniach. Nie ma na to lekarstwa, możesz jednak znacznie zmniejszyć widoczność naczynek, a tym samym zminimalizować zaczerwienienia.

Zaczerwienienia pojawiają się czasem także u osób, które nie mają problemu z płytkim unaczynieniem skóry. Taki rumień pokazuje się w jednym miejscu, zwykle tylko na chwilę, często towarzyszą mu uczucie suchości skóry, łuszczenie czy wypryski. Jego powstanie może być spowodowane przez niewłaściwie dobrane kosmetyki pielęgnacyjne, silne emocje, gorące kąpiele, ekspozycję na słońce.

Jak pielęgnować skórę skłonną do zaczerwienień?

Zaczerwieniona skóra może być wrażliwsza na różne czynniki, więc zaleca się jej delikatną i uważną pielęgnację. Aby pozbyć się zaczerwienienia skóry, zapomnij o myciu cery mydłem i kosmetykami zawierającymi silne środki powierzchniowo czynne. Pamiętaj za to o stosowaniu kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.

Zrezygnuj z długich kąpieli i pryszniców – gorąca woda wzmaga zaczerwienienia skóry i może zwiększyć jej wrażliwość. Dokładnie czytaj składy kosmetyków, uważaj na sztuczne środki zapachowe i syntetyczne barwniki. Peelingi mechaniczne zastąp łagodniejszymi enzymatycznymi. Są one równie skuteczne. Ogranicz kofeinę, ostre przyprawy, cukier, alkohol, nabiał – po ich spożyciu często pojawia się rumień na twarzy.

Wypróbuj NABU, czyli nano-nebulizator ze skutecznym serum. To doskonały wybór do wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia skóry. Dlaczego? Mimo że działa tak skutecznie, jak zastrzyk, jest też delikatny. Wystarczy tylko 30 sekund jego aplikacji do czterech razy dziennie, aby osiągnąć efekt. Do tego składniki zawarte w serum skutecznie redukują zaczerwienienia!

NABU to trzy razy lepsza redukcja zaczerwienień

NABU działa aż trzy razy bardziej skutecznie od innych rozwiązań, co potwierdzają badania aparaturowe wykonane przez firmę GBA POLSKA Sp. z o.o., przeprowadzone 23 marca 2022 roku. Badania zostały wykonane metodą połówkową, w której na jedną stronę twarzy aplikowano NEBU, a na drugą inny kosmetyk. Pomiary przeprowadzono w równych odstępach – co 1, 3 oraz 6 godzin.

Efekty? Po trzech godzinach poprawa w redukcji zaczerwienień wyniosła 12%. Tradycyjny produkt otrzymał tylko 4%! W porównaniu z konkurencją działanie nie tylko było trzy razy skuteczniejsze, ale też utrzymywało się do sześciu godzin. Ma to ogromne znaczenie dla skóry wrażliwej i podatnej na zaczerwienienia, ponieważ potrzebuje ona długofalowych działań, które przywrócą jej harmonię. Badania aplikacyjne pokazały, że preparat stosowany na podrażnioną skórę wzmacniał naturalne procesy regeneracji i ochrony skóry.

Cząsteczki z nano-nebulizatora, chociaż swoim wyglądem mogą przypominać parę (a jak wiemy gorąca woda powoduje nasilenie zaczerwienień), w rzeczywistości nią nie jest. NABU może być więc stosowany bezpiecznie, bez ryzyka zaostrzenia problemów.

Skuteczna redukcja zaczerwienień jest możliwa – ale tylko przy korzystaniu ze sprawdzonych rozwiązań. Postaw na NABU i ciesz się idealną skórą.