materace Tempur

Wybór odpowiedniego materaca do łóżka nie jest prostą decyzją. Właściwie dobrany produkt ma realny wpływ nie tylko na wygodę, ale również na jakość i długość snu niezbędnego do regeneracji,  kondycję Twojego kręgosłupa oraz Twoje samopoczucie. Co liczy się przy takim wyborze? Marka, materiał a może model?

Światowy lider technologii i jakości to marka Tempur, swoje korzenie mająca w Amerykańskim NASA. Stały rozwój nauki pozwala na tworzenie coraz to nowszych modeli, bardziej ergonomicznych, przyjaznych środowisku i użytkownikowi produktów.    

Tempur oferuje materace o różnym stopniu twardości. Na to odczucie składają się użyte materiały, ilość warstw a także wysokość materaca. O tym, jakie rodzaje materacy proponuje marka tempur możesz się dowiedzieć klikając w link:https://salonsnu.pl/13-materace-tempur.

Potocznie mówi się o tym, że twarde materace dają najlepsze podparcie dla kręgosłupa. Inni idą dalej, proponując sen na zupełnie twardym podłożu, jak przykładowo parkiet podłogi. Bynajmniej jest to zdrowe rozwiązanie: każdy organizm potrzebuje odpowiedniego podparcia i zdecydowanie najlepszym sposobem na jego uzyskanie jest użycie pian dostosowujących się do kształtu i wagi użytkownika. Luksusowe materace marki Tempur dostosowane są do wszystkich możliwych potrzeb w zakresie wsparcia zdrowia i komfortu wypoczynku. Jeżeli poszukujesz twardego materaca, który odpowiednio zadba o Twój kręgosłup i zapewni wygodny sen warto zwrócić uwagę na materac Tempur Firm Supreme – najtwardszy w odczuciu materac marki Tempur.

Tworzą go cztery warstwy materiału, o łącznej wysokości 21 cm. To co w wypadku twardego materaca jest najważniejsze to możliwość dopasowania się do ciała, redukcji nacisku przy jednoczesnym zachowaniu preferowanych wrażeń sensorycznych. Materiał Extra Firm Support to druga warstwa pian materaca, odpowiadająca właśnie za odczucie twardości i właściwe rozłożenie ciężaru ciała. Umożliwia głęboki i przyjemny sen dla wszystkich osób, które lubią poczucie mocnego podparcia.

Niewątpliwą zaletą luksusowych materacy Tempur jest też funkcja redukcji wibracji. Górna warstwa klasycznej piany Tempur o grubości 3 cm znacznie zmniejsza odczuwalność drgań wynikających z przemieszczania się drugiej osoby na łóżku, jak również ma za zadanie rozłożyć masę ciała, by odpowiednio podeprzeć tego, kto leży na materacu bez względu na wagę czy pozycję snu. Aby zobaczyć pełen schemat warstw materaca kliknij w link: https://salonsnu.pl/materace-tempur/1171-materac-tempur-firm-supreme-83104954.html.

Twarde materace są produktami szeroko dostępnymi we wszystkich sklepach, dlaczego więc warto zdecydować się na materac marki Tempur kiedy na rynku jest tyle alternatyw? Jak zauważono wcześniej, to odpowiednie dobranie materaca jest kluczowym elementem dla dobrego wpływu materaca na zdrowie. To nie twardość zapewnia podparcie, a materiał dopasowujący się do ciężaru ciała i rozprowadzający go po całej powierzchni.  Znajdź swój doskonały materac Tempur i od dziś ciesz się zdrowym i komfortowym snem.

Zapraszamy do naszego poradnika http://www.komfortsnu.pl/warto-wiedziec/na-prawym-czy-na-lewym-boku-jaka-pozycja-snu-jest-lepsza/

artykuł sponsorowany.