nadruk na koszulkach

Ubrania to płótno, na którym można wyrazić swoją osobowość. Indywidualny druk na koszulkach pozwala urzeczywistnić niepowtarzalne pomysły, tworzyć fajne projekty i być dumnym z własnej koszulki.

Zwyczajna — niezwyczajna koszulka

Zakup ubrań nie musi być drogi, nawet jeśli są one samodzielnie projektowane. Koszulki z nadrukiem pomagają wyrazić własny styl i zachowanie, więc nie ma nic lepszego niż tworzenie spersonalizowanych T-shirtów. Własny kreatywny pomysł sprawi, że nie natkniesz się na osobę noszącą taką samą koszulkę. 

Gdzie można stworzyć własną koszulkę?

Jest wiele stron internetowych, które dają możliwość zaprojektowania własnych ubrań w rozsądnej cenie. Kreator koszulek pozwala użyć własnych zdjęć, motywów i tekstów, a następnie wystawić je za pomocą prostych narzędzi do projektowania dostępnych na stronie. Często do wyboru są niezliczone czcionki, motywy i szablony projektowe, a serwis w witrynie pomaga odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości. 

Kreator koszulek pozwala na personalizację wyglądu za pomocą cytatów lub fraz z ulubionego serialu, gry wideo lub filmu. Zaprojektuj koszulkę: od zwierzęcych nadruków, przez modę i typografię, po inteligentne szablony projektowe, dzięki którym możesz tworzyć zupełnie nowe projekty.

Czy koszulka z nadrukiem będzie dobrym prezentem?

Zaprojektować można ubrania we wszystkich rozmiarach. To oznacza, że można wybrać męską bluzę dla taty, damski T-shirt dla mamy, lub  zaprojektować koszulkę dla młodszego rodzeństwa. Samodzielnie zaprojektowana koszulka dla najbliższych to idealny i praktyczny prezent na święta czy rodzinne rocznice. 

Koszulki z nadrukiem sprawdzą się także na konkretne okazje np. wieczór kawalerski lub spotkania pracownicze. Koszulka będzie wspomnieniem dobrego i zabawnego dnia, o którym warto czasem pomyśleć.

Projektując koszulkę online, nie trzeba brać pod uwagę żadnych specjalnych godzin otwarcia sklepu. Większość designerskich witryn internetowych produkuje zamówione ubrania dość szybko, dzięki czemu klient może już po kilku dniach mieć produkt. Nigdy nie spóźnisz się z prezentem. 

Jak prać koszulkę, aby projekt wyglądał dobrze?

Koszulki z nadrukiem należy prać na lewej stronie w zimnej wodzie. Nie należy używać wybielacza ani suszyć w suszarce bębnowej. Aby utrzymać projekt koszulki w dobrym stanie, nie powinno się prasować miejsca z dekoracją. Podczas prasowania można umieścić ręcznik pomiędzy materiałem a nadrukiem. 

Materiały, z których wykonane są ubrania dostępne na stronach projektowych, są wysokiej jakości. Często jest to czysta bawełna lub bawełna z niewielką domieszką elastanu. Jeśli tylko instrukcja prania będzie przestrzegana, to ubrania z nadrukiem zachowają długo swój nienaganny wygląd.