wózek

Co zrobić, aby spacer z dwójką dzieci nie był żmudną (i nerwową) koniecznością, a przyjemnością? Rozwiązanie jest proste! Wystarczy zaopatrzyć się w dostawkę do wózka. To bowiem prosty patent na to, aby wspólne wychodzenie z domu było nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne. Ergonomiczne, solidne, stabilne i uniwersalne – idealne dla małych pasażerów.

Dostawka do wózka – co to takiego?

Jak się okazuje, wielu z nas nadal nie wie, że istnieje coś takiego, jak dostawka do wózka. A szkoda, bo w przypadku rodziców z dwójką dzieci to niezwykle pomocny gadżet, który uprzyjemnia codzienne spacery. Mianem dostawki nazywamy nic innego, jak platformę czy podest na kółkach, który montuje się do stelażu wózka, aby komfortowo spędzać czas na świeżym powietrzu – bez dziecięcego marudzenia z powodu bolących nóżek.Dostawka do wózka jest w sposób szczególny polecana rodzicom dzieci urodzonych rok po roku, a także smyków z większą różnicą wieku, gdy jedno jeździ w wózku, drugie natomiast skarży się z powodu długich spacerów.

Dostawka do wózka – dlaczego warto ją kupić?

Powodów, dla których kupno dostawki do wózka powinno być koniecznością dla wielu rodziców jest mnóstwo! To bowiem praktyczny gadżet dla mam z co najmniej dwójką dzieci, gdzie jedno przemieszcza się wózkiem, drugie, nieco starsze, narzeka z powodu bolących nóżek. Do tej pory jedynym rozwiązaniem zapewniającym komfort najmłodszym był podwójny wózek. Kupno dostawki jest zatem alternatywnym pomysłem, który dodatkowo pozwala zaoszczędzić sporo gotówki. Dlaczego jeszcze warto kupić dostawkę do wózka? Kolejnym powodem jest lekkość, zwrotność i oszczędność miejsca. Podróżując z tym podestem nie trzeba obawiać się o swobodne manewrowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni, np. na wąskich alejkach sklepowych. Dostawka to także większe bezpieczeństwo, gdyż wyklucza prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się z ręki i bolesnego upadku.

O czym pamiętać kupując dostawkę do wózka?

Dostawki do wózka z roku na rok zyskują na popularności. Wykorzystują ten fakt producenci, oferując rodzicom wiele różnorodnych modeli. Jak zatem w gąszczu ofert wybrać tę, która najlepiej będzie odpowiadała naszym potrzebom i oczekiwaniom? Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na limit wagi. Każda dostawka do wózka musi posiadać taki parametr. Zwykle mieści się w granicach 25 kg, ale warto przed zakupem dokładnie to sprawdzić, aby mieć pewność, że wybrany podest należycie spełni swoje walory praktyczne. W dalszej kolejności należy zwrócić uwagę na jakość oraz wielkość kół, a także to, czy podest jest antypoślizgowy.