zegarki damskie

Zegarki damskie różnią się od siebie designem i funkcjami. Niektóre z nich zasługują na zainteresowanie również ze względu na historię, jaka za nimi stoi. Co mogłyby opowiedzieć o sobie zegarki damskie – Krystyna Skarbek?

Agentka wywiadu

Krystyna Skarbek jest jedną z tych postaci, które mają wpływ na przebieg wydarzeń historycznych. Była ona agentką brytyjskiego wywiadu, kobietą o stu twarzach. Działała pod pseudonimem Christine Granville i była ulubioną agentką Churchilla. Była inteligentna, niezależna, uzdolniona na wielu polach i równocześnie bardzo piękna. Łączyła w sobie wszystkie cechy, o jakich zwykli ludzie mogą tylko pomarzyć. Niektórzy twierdzą, że to właśnie ona jest pierwowzorem agenta Jamesa Bonda. Krystyna Skarbek była silną osobowością, która wyróżniała ją z tłumu. Właśnie dlatego jest ona stawiana za wzór dla kobiet, które także chciałyby łamać konwenanse i schematy. W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o roli kobiet w życiu społecznym. Powstają książki i filmy, które przybliżają sylwetki wielkich kobiet, o których świat jeszcze nie docenił właściwie. Takich, które są zasłużone dla historii, ale zostały pominięte w podręcznikach… właśnie dlatego, że były kobietami. Teraz nastał ich czas.

Zegarki dla kobiet z klasą

Christine Granville stała się inspiracją dla wielu, w tym również dla projektantów. Na jej cześć nazwano markę zegarków dla kobiet, które chcą od życia więcej. Są ambitne, niezależne i kierują się w życiu określonymi wartościami. Klasyczny zegarek damski o ponadczasowym wzorze może podkreślić elegancję noszącej go osoby. Zegarki damskie Christine Granville są połączeniem klasycznego piękna i nowoczesnych rozwiązań. Jest w nich drapieżny pazur i pewność siebie kogoś, kto dobrze zna swoją wartość. Takie zegarki to propozycja dla kobiet, które są:
– silne,
– niezależne,
– inteligentne,
– ambitne,
– zdecydowane,
– tajemnicze,
– skoncentrowane na celu,
– pewne siebie,
– eleganckie,
– świadome problemów, przed którymi staje nasze środowisko naturalne.
To propozycja dla pań o wysublimowanym smaku, które każdego dnia chcą od życia więcej.

Piękno prostych kształtów

Zegarki damskie Christine Granville zostały zaprojektowane z wykorzystaniem prostych form i kształtów. Postawiono na bezpieczną klasykę, która zachwyca od lat. Połączono je z nowoczesnymi i wegańskimi materiałami, które są przyjazne środowisku. W ten sposób uzyskano produkt, który jest unikatowy i wyróżniający się na tle innych. Dokładnie tak samo, jak wyróżniająca się i unikatowa była sama Krystyna Skarbek.