bielizna
0 0
Read Time:1 Minute, 30 Second

Zakupy przez Internet nieustannie zyskują popularność i dla niektórych osób całkowicie zastąpiły te stacjonarne, przynajmniej w przypadku niektórych produktów. Nikogo nie powinno więc dziwić, że dostępna też jest bielizna online.

Bielizna online a dobór rozmiaru

Zanim jednak wpiszesz w wyszukiwarkę internetową „bielizna online“, warto mieć na względzie kilka spraw. Przede wszystkim, musisz dobrze znać swój rozmiar. I o ile w kwestii majtek czy podkoszulek nie jest to tak skomplikowane, wiele kobiet ma problemy z biustonoszem. Jak więc się za to zabrać?
Rozmiar stanika będzie zawsze składał się z dwóch elementów: liczby oraz litery, np. 75B. Z pierwszym z nich sprawa jest łatwiejsza, gdyż jest to po prostu Twój obwód tuż po piersiami. Gdy będziesz go mierzyć samodzielnie, pamiętaj, aby marka krawiecka znajdowała się na tej samej wysokości z przodu i z tyłu. Pomiar powinien być dość ciasny, lecz z umiarem! Nie chcesz przecież, aby Twój nowy biustonosz ograniczał Ci swobodę oddychania.
Rozmiar miseczki z kolei wyznaczany jest dzięki różnicy w obwodach w najszerszym miejscu biustu a tym tuż pod biustem. Im dalsza litera w alfabecie, tym większą pierś obejmie miseczka. Wiele stron internetowych oferuje dokładne instruktaże, którymi możesz się kierować w razie jakichkolwiek wątpliwości. Pamiętaj także o istnieniu rozmiarów siostrzanych. Ponadto, czasami staniki o różnym oznaczeniu mogą pasować równie dobrze.

Zalety kupowania przez Internet

Decydując się na bieliznę online, zyskujemy wszystkie korzyści, jakie niosą ze sobą zakupy przez Internet. Główną z nich jest oczywiście wygoda. Ofertę możemy przeglądać w dowolnej chwili i w dodatku dyskretnie, podobnie zresztą jest z samą transakcją oraz dostawą. Jest to ogromny komfort, który w znacznym stopniu może ułatwić organizację dnia niejednej z nas.
Pamiętajmy jednak również, że wiele sklepów organizuje specjalne promocje bądź też programy lojalnościowe. Być może warto dodatkowo zapisać się na newsletter sprawdzonej już firmy, aby nie przegapić najkorzystniejszych okazji?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %