bielizna

Zakupy przez Internet nieustannie zyskują popularność i dla niektórych osób całkowicie zastąpiły te stacjonarne, przynajmniej w przypadku niektórych produktów. Nikogo nie powinno więc dziwić, że dostępna też jest bielizna online.

Bielizna online a dobór rozmiaru

Zanim jednak wpiszesz w wyszukiwarkę internetową „bielizna online“, warto mieć na względzie kilka spraw. Przede wszystkim, musisz dobrze znać swój rozmiar. I o ile w kwestii majtek czy podkoszulek nie jest to tak skomplikowane, wiele kobiet ma problemy z biustonoszem. Jak więc się za to zabrać?
Rozmiar stanika będzie zawsze składał się z dwóch elementów: liczby oraz litery, np. 75B. Z pierwszym z nich sprawa jest łatwiejsza, gdyż jest to po prostu Twój obwód tuż po piersiami. Gdy będziesz go mierzyć samodzielnie, pamiętaj, aby marka krawiecka znajdowała się na tej samej wysokości z przodu i z tyłu. Pomiar powinien być dość ciasny, lecz z umiarem! Nie chcesz przecież, aby Twój nowy biustonosz ograniczał Ci swobodę oddychania.
Rozmiar miseczki z kolei wyznaczany jest dzięki różnicy w obwodach w najszerszym miejscu biustu a tym tuż pod biustem. Im dalsza litera w alfabecie, tym większą pierś obejmie miseczka. Wiele stron internetowych oferuje dokładne instruktaże, którymi możesz się kierować w razie jakichkolwiek wątpliwości. Pamiętaj także o istnieniu rozmiarów siostrzanych. Ponadto, czasami staniki o różnym oznaczeniu mogą pasować równie dobrze.

Zalety kupowania przez Internet

Decydując się na bieliznę online, zyskujemy wszystkie korzyści, jakie niosą ze sobą zakupy przez Internet. Główną z nich jest oczywiście wygoda. Ofertę możemy przeglądać w dowolnej chwili i w dodatku dyskretnie, podobnie zresztą jest z samą transakcją oraz dostawą. Jest to ogromny komfort, który w znacznym stopniu może ułatwić organizację dnia niejednej z nas.
Pamiętajmy jednak również, że wiele sklepów organizuje specjalne promocje bądź też programy lojalnościowe. Być może warto dodatkowo zapisać się na newsletter sprawdzonej już firmy, aby nie przegapić najkorzystniejszych okazji?