Czego pragną mężczyźni, czyli łóżkowe fantazje

Jak pokazują badania najpopularniejszymi strojami erotycznymi są krótkie spódniczki w klatce, bluzki, podkolanówki, a także stroje pokojówki, policjantki i dominy. Te same badania wskazują też, że coraz większa liczba mężczyzn, chętnie korzysta z zabawek erotycznych.

Co kręci mężczyzn w łóżku? Stroje erotyczne

Mężczyźni najczęściej kupują kostiumy uczennic i pokojówek dla swoich partnerek. Jak wskazują badania Secrets Center for Sexual Education, większość mężczyzn lubi kobiety w szkolnych mundurkach, ponieważ w ten sposób pamiętają swój pierwszy obiekt seksualny.

Fantazje można podzielić na kilka grup: związane z historiami z życia (są to kostiumy uczennic, studentów, lekarzy i pielęgniarek, stewardes itp.); seks z personelem obsługi (pokojówki, kelnerki, pokojówki itp.); seks z silnymi mężczyznami (z wojskiem, policją); seks z niebezpiecznymi partnerami (są to piraci, przestępcy); osobno konieczne jest podkreślenie gier BDSM, a także przebieranie się w nierealne postacie (wiedźmy, superbohaterowie, złe duchy). Zobacz stroje erotycne w asortymencie internetowego sex shopu. 

Aby przyciągnąć uwagę i oczarować mężczyznę, trzeba wiedzieć, jaki wygląd dziewczyny i styl ubioru go pociąga i oczywiście jaka bielizna wzbudza w tym mężczyźnie największe zainteresowanie i pożądanie. I pomimo indywidualnych upodobań każdego przedstawiciela silniejszej płci, większość panów ma te same upodobania dotyczące bielizny, a także, jeśli chodzi o stroje erotyczne.

Oprócz tego dla mężczyzny ważny jest model, wykończenie, kolor i materiał, z którego wykonana jest bielizna. Nie musi to być krój otwarty. Nie ograniczaj się też w swoim wyborze, kierując się przyjętymi standardami „seksownej” palety kolorów – te stereotypy od dawna są nieaktualne. Płeć męska lubi nie tylko jaskrawoczerwone zestawy, ich wyobraźnię ekscytuje również bardziej powściągliwa paleta odcieni cielistych, bogate głębokie ciemne kolory, a także jasne, delikatne kolory.

U szczytu popularności są teraz dość zamknięte modele, składające się z koronkowych szortów i majtek z wysokim stanem. Takie modele pobudzają wyobraźnię i skutecznie podkreślają kobiecą sylwetkę. Przejrzyste zestawy zawsze są bardziej podniecające. Wyzywającą bieliznę warto założyć, jeśli jesteś pewna upodobań smakowych mężczyzny, dla którego przygotowano romantyczną niespodziankę. W zasadzie mężczyźni preferują miękkie, nieprzeźroczyste, przyjemne w dotyku tkaniny.

Zabawki erotyczne dla niej i dla niego

Nie mniejszą popularnością cieszą się zabawki erotyczne. Jeśli czujesz, że twoje życie intymne stało się zbyt nudne, musisz natychmiast coś z tym zrobić. Według statystyk, chętnych do eksperymentów, pary próbują przede wszystkim czegoś z BDSM. Czasami wystarczy jeden dodatek w sypialni, aby całkowicie odmienić twoje życie seksualne. Bardzo popularne są kajdanki. Są narzędziem do wiązania i unieruchamiania. Niemożność poruszania się jest bardzo ekscytująca, a wtedy partner może robić, co chce. Możesz wybrać bransoletki według własnego gustu: skórzane, metalowe futerkowe. Dziewczynę można przykuć kajdankami do zagłówka, schodów, krzesła. Pamiętaj, że gra kończy się tam, gdzie zaczyna się dyskomfort dla drugiego partnera.

Obroże są przydatne do gier w stylu ponyplay. Oczywiście obroża i szelki muszą być noszone przez uległego partnera. Skórzane lub przezroczyste, z ćwiekami i pierścionkami, z nitami i cyrkoniami, różne kolory, z łańcuszkami i smyczami – wybór jest naprawdę ogromny i musisz tylko zrozumieć, co dokładnie kręci cię i twojego partnera.

Sztuczny penis z paskiem może być używany przez pary tej samej płci do naśladowania seksu klasycznego lub pary hetero, aby uzyskać niezwykłe doznania. Początkowo strap-ony zostały stworzone właśnie po to, by mężczyzna i kobieta mogli zamienić się miejscami w parze. Tradycyjnie są to paski do podwójnej penetracji, zwane inaczej falloprotezami. Pasek do podwójnej penetracji to dodatek, który ma się znaleźć w odbycie partnera. Za pomocą specjalnego mocowania w kształcie pierścienia, pasek jest przymocowany do moszny, a mężczyzna jest w stanie jednocześnie penetrować podwójnie partnerkę.

Progresywne ruchy z wibratorem lub falloprotezą z pewnością zadowolą obojga partnerów, ponieważ wokół pochwy i odbytu znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Możesz jednak sprawić, że stymulacja będzie jeszcze przyjemniejsza. Dziś można znaleźć prawie każdą zabawkę erotyczną z wibracją. Dildo z wibracją zapewni ci trzy razy ciekawsze doznania. Jeśli ty i twój partner szukacie dla siebie nietypowego urządzenia, koniecznie zwróćcie uwagę na takie urządzenia.

Wibratory zdalnie sterowane mogą być klasyczne, realistyczne, tłoczone, gigantyczne. Dużo ważniejsze jest to, że taką zabawkę będziesz sterować, wciskając przyciski na specjalnym pilocie. Pilot może być przewodowy lub zdalny. Możesz dać zabawkę swojemu partnerowi, aby ją kontrolował. Inną opcją jest sterowanie zabawką erotyczną ze smartfona, ale w tym celu będziesz musiał zainstalować specjalny program na swoim telefonie.