depilacja laserowa

Gładka skóra bez owłosienia jest wpisana w kanon wizerunku zadbanej, pięknej kobiety. Codzienne golenie maszynką jednorazową odchodzi jednak do lamusa i ustępuje miejsca metodom nowocześniejszym i wywołującym znacznie trwalsze efekty. Jedną z nich jest depilacja laserowa w Poznaniu.

  1. Najtrwalsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia
  2. Zabieg dostępny nie tylko dla brunetek i szatynek
  3. Depilacja laserowa w Poznaniu w renomowanym gabinecie

Zabieg depilacji laserowej zyskuje na popularności, szczególnie obecnie, kiedy w gabinetach pojawiły się nowoczesne urządzenia, pozwalające skorzystać z zabiegów również paniom o jasnych i siwych włosach. Laserowe usuwanie owłosienia jest uznawane za najskuteczniejsze i najtrwalsze – kilka zabiegów niweluje konieczność golenia na wiele lat.

Najtrwalsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia

Korzystając z maszynki jednorazowej, trzeba golić się co 2-3 dni, a nawet codziennie, szczególnie w okresie letnim, kiedy panie ochoczo odsłaniają nogi czy pachy. Jest to bardzo uciążliwe, a u wielu kobiet powoduje również bolesne podrażnienia skóry oraz powstawanie nieestetycznych krostek. Wybierając depilację laserową, zaledwie po kilku zabiegach można cieszyć się trwałym efektem gładkiej skóry. Wszystko za sprawą lasera, który uszkadza macierz włosów. To właśnie macierz odpowiada za regenerację włosa, a jej uszkodzenie powoduje, że nie jest on w stanie się odbudować. W efekcie włosy, które wypadają po zabiegu depilacji, nie odrastają już nigdy, dlatego ta metoda daje trwałe efekty na lata.

Zabieg dostępny nie tylko dla brunetek i szatynek

Skuteczność lasera wiąże się nierozerwalnie z ilością barwnika obecnego we włosach – melaniny. Ciemne włosy zawierają jej bardzo dużo, jasne znacznie mniej, dlatego przez wiele lat depilacja laserowa w Poznaniu nie była zalecana blondynkom lub paniom o siwych włosach. Trend ten jednak nieco się zmienił. Obecnie w renomowanych gabinetach, w których wykonuje się zabiegi depilacji laserowej, z tej metody mogą skorzystać również właścicielki jasnych włosów. To dla nich dobra wiadomość, jednak muszą one liczyć się ze zwiększoną ilością zabiegów potrzebnych do uzyskania trwałego efektu.

Depilacja laserowa w Poznaniu w renomowanym gabinecie

Używanie lasera do usuwania owłosienia to metoda bezpieczna, skuteczna i trwała, dlatego depilacja laserowa Poznań cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn. Chcąc zapewnić sobie jak najlepsze efekty, warto jednak zdecydować się na usługi renomowanego gabinetu, w którym pracują jedynie specjaliści z ogromnym doświadczeniem w przeprowadzaniu tych zabiegów.