długoterminowy najem aut

Na wynajęcie samochodu na długi termin decyduje się nie tylko sporo firm, ale również i osób prywatnych. Jest to usługa przynosząca szereg korzyści, warto zatem poznać najważniejsze jej zalety.

Wygoda i niezależność

Warto pamiętać, że długoterminowy wynajem samochodów to znakomite rozwiązanie dla klientów biznesowych i indywidualnych, którzy z różnych względów nie posiadają auta na własność. W ramach omawianej usługi otrzymują pojazd do swojej dyspozycji na bardzo preferencyjnych warunkach i bez obciążenia w postaci rozmaitych obowiązków, jakie się z tym wiążą. Wypożyczalnie elastycznie dopasowują się do oczekiwań klientów – w iPanek istnieje możliwość darmowej wymiany samochodu w trakcie trwania umowy, jeśli potrzeby ulegają zmianie.

Duży wybór pojazdów

Każda długoterminowa wypożyczalnia samochodów, której zależy na utrzymaniu mocnej pozycji na rynku, ma bogatą flotę. Składają się na nią nowoczesne auta – począwszy od modeli osobowych, a na dostawczych skończywszy. Są w to w pełni sprawne pojazdy gwarantujące kierowcom i pasażerom wysoki komfort jazdy.

Atrakcyjne pakiety

Zarówno klienci indywidualni, jak i komercyjni, są w stanie znaleźć w ofertach wypożyczalni pakiety odpowiadające konkretnym preferencjom pod kątem zawartości oraz ceny. Opłata za dany pakiet zależy w głównej mierze od długości najmu oraz dodatkowych opcji. Klient wypożyczający samochód uiszcza czynsz o stałej wysokości, co ułatwia planowanie budżetu domowego lub firmowego. Przy tej okazji wypada też nadmienić, że długoterminowy wynajem aut nie zmniejsza zdolności kredytowej najemców.

Taniej niż w leasingu

Wielu kierowców decyduje się na wynajem długoterminowy zamiast leasingu z uwagi na niższe koszty. Oczywiście i leasingowi nie sposób odmówić zalet, niemniej na korzyść wynajmu w niemałym stopniu przemawiają aspekty ekonomiczne.

Wypożyczając samochód na długi termin, trzeba zaakceptować regulamin wypożyczalni. Liczne udogodnienia ułatwiają korzystanie z auta, ale nie zwalniają z odpowiedzialności za nie.