samochód

Zainteresowanie pokrowcami samochodowymi na miarę jest ogromne. Dzieje się tak z tego względu, iż bez problemów dopasuje się je do użytkowanego samochodu. Kierowcy zadbają o najmniejsze detale i zagwarantują sobie doskonały stosunek jakości do ceny. To niepowtarzalna szansa na uniknięcie poważnych zabrudzeń i zanieczyszczeń oraz troska o wnętrze własnego auta.

Pokrowce na miarę – czemu warto się im przyjrzeć?

Pokrowce samochodowe na miarę wykazują się wytrzymałością, trwałością, nietuzinkowym sznytem oraz bogatym poziomem estetyki. Są schludne, proste w montażu, a do tego korzysta się z nich przez wiele długich lat. W ich składzie znajdują się następujące materiały:

  • żakard,
  • laminowana pianka poliuretanowa,
  • skóra ekologiczna,
  • alkantara,
  • welur,
  • dzianina poliestrowa,
  • tkanina tapicerska.

Całość jest wykonana niezwykle precyzyjnie i z dbałością o wszelkie możliwe szczegóły. Pokrowce na miarę są dostępne w kilku różnych wersjach, m.in. Elegance (do aut intensywnie eksploatowanych) oraz Premium (do samochodów luksusowych). 

Niezaprzeczalnym atutem omawianych pokrowców samochodowych na miarę jest ich przyjemny dotyk. Należy do tego dorzucić długą żywotność, praktyczność, uniwersalność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zakupione pokrowce zagwarantują użytkownikom atrakcyjny wygląd wnętrza posiadanego auta. Co najważniejsze można je zamawiać w rozmaitych konfiguracjach. Wskazane wyżej produkty nie będą się przesuwać względem foteli, są wykończone eleganckim haftem, a ponadto wzmacnia się je wewnętrzną podszewką. 

Pokrowce samochodowe na miarę – w jakich autach się sprawdzą?

Zastosowanie pokrowców samochodowych na miarę jest coraz szersze, ponieważ zainteresowani klienci mogą z nich skorzystać praktycznie w każdej znanej marce samochodu. Uczynią to kierowcy samochodów marki BMW, KIA, Mazda, Mercedes, Audi, Mitsubishi, Nissan, Skoda, Ford, Chevrolet, Citroen, Honda, Dacia, Iveco, Fiat, Hyundai, Renault, Peugeot, Opel, Seat, Suzuki, Smart, Volkswagen, Volvo czy też Toyota.

Każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie i dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zamawiane pokrowce posiadają certyfikat bezpieczeństwa typu “B”. To właśnie dzięki nim można zadbać o swój komfort jazdy oraz unikanie plam i zabrudzeń. Przyda się to zwłaszcza w trakcie pokonywania nieco dłuższych tras (np. w celach rekreacyjnych lub służbowych). Samochodowe pokrowce to jeden z najistotniejszych elementów profesjonalnie wyposażonego samochodu.