prezenty na wieczór panieński

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja do wyśmienitej zabawy. Przyszła panna młoda powinna czuć się w tym czasie wyjątkowo i mieć świadomość, że znajduje się w otoczeniu osób, którym zależy na jej szczęściu. Jak okazać jej swoją sympatię? Za pomocą odpowiednich prezentów, które nie tylko sprawią radość, ale również pozwolą stworzyć szampański klimat na imprezie. Sprawdź nasze propozycje trafionych upominków!

Wyjątkowa szarfa lub stylowe boa

Pierwszym pomysłem na prezent dla przyszłej małżonki jest element stroju, który sprawi, że podczas imprezy poczuje się wyjątkowa. Obecnie wybór takich gadżetów jest naprawdę spory. Ciekawą propozycją są szarfy z napisami, które może założyć zarówno przyszła panna młoda, jak i pozostałe panie, które biorą udział w przyjęciu. Oczywiście, ta przeznaczona dla oblubienicy wyróżnia się od pozostałych, dzięki czemu wszyscy wiedzą, kto jest gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru. 

Ciekawą propozycją są również boa wykonane z piór, korony oraz różnego rodzaju welony, które umieszcza się na praktycznych wiankach lub opaskach. Tego rodzaju podarunki dla przyszłej panny młodej nie tylko nawiązują do wydarzenia, które niedługo nastąpi, ale również pozwalają zbudować wyjątkowo imprezowy klimat. 

Pamiątkowy baner lub wspólne zdjęcie

Poszukując prezentu na wieczór panieński, warto wybrać coś co zostanie z panną młodą na dłużej. Ciekawą propozycją są banery i plakaty, które można później oprawić w ramkę i zostawić na pamiątkę. Mile widziane są również wspólne fotografie, zabawne kartki z życzeniami czy specjalna księga z wpisami wszystkich uczestniczek zabawy. Słowem, to, co pozostanie na dłużej i nawet po latach będzie przypominało o szaleństwach tej nocy.

balony z nadrukiem

Prezenty nie do końca grzeczne

Nie da się ukryć, że wieczory panieńskie często nie należą do grzecznych imprez i nawiązują do tematów związanych z alkową czy pożyciem małżeńskim. Dlatego też podobne prezenty nie są niczym zdrożnym i nie musimy się ich wystrzegać. Warto jednak zadbać o to, by były utrzymane w dobrym guście i nie uraziły przyszłej panny młodej. Co można podarować? Z całą pewnością ciekawą propozycją będzie elegancka bielizna, elementy seksownego stroju, takie jak rękawiczki, pończochy czy maski lub piękne kajdanki obszyte futerkiem. Prezenty te nie przekraczają granicy dobrego smaku, a jednocześnie potrafią pobudzić wyobraźnię.

Jak widzisz, wybór prezentów na wieczór panieński jest naprawdę spory. Niektóre z nich pozwalają stworzyć klimat, dzięki innym przyszła panna młoda może poczuć się wyjątkowo, jeszcze inne będą doskonałą pamiątką. Co ważne, większość z nich nie musi kosztować wiele. Warto więc poszukać ciekawych propozycji, które dostępne są również w naszej ofercie.